دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

اخبار و دانلود سریال game of thrones

دانلود ، اخبار ، بازیگران ، عکس و همه چیز از سریال game of thrones

آخرین نظرات

۱۲ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

برن استارک تنها فرزند مذکر ند استارک که حالا دیگر او جایگزین کلاغ سه چشم شده است راه سختی برای مقابله کردن با شاه شب و لشکر وایت واکر ها دارد ، در قسمت یک فصل هفتم game of thrones لحظه ای که غول یک چشم را در لشکر وایت واکر ها نشان داد پس از آن با نمایی بسته صورت برن استارک را دیدیم که چشمانش سفید شده بود یعنی از قابلیت وارگ بودن خود استفاده میکرد.

با دیدن صحنه فوق میتوان نتیجه گرفت برن استارک کنترل یکی از غول ها را در اختیار گرفته است و از این طریق هم اطلاعاتی را از لشکر وایت واکر و مسیری که حرکت میکنند را به دست میآورد و هم در صورت نیاز مقابل آنها ایستادگی میکند.

در نهایت باید صبر کنیم ببینیم برندون استارک چه فکری برای مقابله با شاه شب و لشکر وایت واکر ها میکند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ تیر ۹۶ ، ۱۲:۱۴
محسن حیدری

هدیه یورون گریجوی برای سرسی چه میتواند باشد؟

وقتی شما قرار است بدنبال یک هدیه برای ملکه هفت خاندان باشید مطمئنا از بین هدایای فیزیکی و قابل خرید گزینه های زیادی ندارید ، یورون گریجوی در قسمت نخست فصل هفتم قول یک هدیه را برای بدست آوردن دل سرسی لنیستر داد ، حال با هم بررسی میکنیم ببینیم هدیه یورون چه چیزی میتواند باشد.

با وجود دشمنان زیادی که سرسی در بین هفت اقلیم دارد مطمئنا از بین بردن یکی از این دشمنان میتواند هدیه مناسبی باشد ، با توجه به بلند پروازیهای یورون گریجوی از او بعید نیست به سراغ جان اسنو و یا دنریس برود.
یکی از جذابترین هدیه ها برای سرسی میتواند تیریون لنیستر باشد ، برادری که سرسی هنوز هم فکر میکند قاتل فرزندش اوست البته جایگاه فعلی تیریون در حال حاضر امن به نظر میرسد.
همسر و دختران اوبراین مارتل که قاتل مارسلا دختر دنریس هستند میتواند هدیه مناسبی برای سرسی باشند که با توجه به سایر گزینه ها میتواند انتخاب بهتری برای یورون باشد.
و اما یکی دیگر از نگرانی های هواداران بازی تاج و تخت این است که یورون به سراغ اژدهاهای دنریس برود که البته مطمئنا این کار جسارت زیادی میخواهد.
در نهایت با توجه به اینکه پیش بینی کردن تفکرات مارتین همواره سخت است و بیشتر اوقات اشتباه از آب در میآید بهتر است صبر کنیم و ببینیم در قسمتهای آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

منبع: downloadserial.blog.ir

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ تیر ۹۶ ، ۱۱:۲۳
محسن حیدری

برای دانلود تمامی قسمت های منتشر شده فصل هفتم اینجا کلیک کنید

دوستداران مجموعه تلویزیونی game of thrones میتوانند دوشنبه 96/5/2 قسمت 2 از فصل 7 سریال (با عنوان StormBorn) را با دو کیفیت 480 و 720 از رسانه downloadserial بصورت کاملا رایگان همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ دانلود کنند ، همچنین همراه با انتشار لینک های دانلود در وبلاگ همزمان در کانال تلگرام ما نیز قابل دریافت میباشد.

عکس های منتشر شده از قسمت دوم:

شبکه اچ بی او دقایقی پیش تصاویر رسمی از قسمت 2 فصل 7 گیم آف ترونز را منتشر کرد که تمامی این عکسها را در قالب یک فایل زیپ از طریق لینک زیر میتوانید دانلود کنید و مشاهده بفرمایید.

دانلود تصاویر قسمت دوم فصل هفتم

مروری بر قسمت اول فصل هفتم گیم آف ترونز:

در قسمت 1 سازندگان بازی تاج و تخت بیشتر سعی داشتند درباره همه خطوط داستانی سکانسی داشته باشند تا یادآوری داستان برای بینندگان راحتتر شود و میتوان این این اپیزود را به گونه ای پایه ریزی کل فصل هفت قلمداد کرد.

در ابتدای این قسمت دیدیم که آریا استارک انتقام سختی از خاندان فری گرفت ، او که چهره والدر فری را بر صورت داشت با برگزاری یک جشن و دعوت از تمامی فری ها توانست کل خاندان فری را با نوشاندن سم از بین ببرد و این خاندان کلا منقرض شد.

در وینترفل جان اسنو که به او لقب شاه شمال را داده اند با مشکلات جدیدی روبرو شده است ، از سویی خواهرش سانسا برخی از تصمیمات او را زیر سوال میبرد از طرفی دیگر سرسی با ارسال نامه ای او را تهدید به نابودی کرده است.

بخش زیادی از این اپیزود در کتابخانه بزرگ سیتادل گذشت ، جایی که سمول تارلی به هر دری میزند تا با خواندن کتابهای قدیمی راهی برای پیدا کردن شیشه اژدها برای مقابله با وایت واکر ها پیدا کند.

در کینگزلندینگ سرسی لنیستر که فکر تسلط بر کل دنیا را در سر میپروراند ، یورون گریجوی با تمام کشتی هایش به مقر فرماندهی آمد و از ملکه خواستگاری کرد و دیدیم که با جواب منفی سرسی مواجه شد ، حال باید دید یورون برای کسب رضایت سرسی چه فکری در سر دارد.

در جایی دیگر از داستان سندور کلگین که سرنوشت جالبی پیدا کرده است ، او که همواره به خاطر اتفاق بد کودکی اش از آتش نفرت داشته حال به خدای آتش ایمان آورده است ، در این قسمت دیدیم که چگونه او در آتش توانست حمله وایت واکر ها به دیوار را ببیند.

و بالاخره میرسیم به دنریس تارگرین ، دنی که با صدها کشتی راهی وستروس شده بود بالاخره به دراگون استون (جایگاه تارگرین ها) رسیدند و در دراگون استون مستقر شدند ، حال باید در ادامه فصل ببینیم چه اتفاقاتی در انتظار شخصیتهای سریال خواهد بود.

_______________________

آموزش دانلود از آپلودبوی:

ابتدا روی لینک مورد نظر کلیک کنید ، صفحه ای برای شما باز میشود که دو راه را جهت دانلود به شما پیشنهاد میکند ، روی گزینه دانلود کُند کلیک کنید ، حال به صفحه جدیدی منتقل میشود که باید 25 ثانیه صبر کنید ، سپس روی ایجاد لینک دانلود کلیک کنید تا به صفحه جدیدی که لینک دانلود در آن قرار دارد منتقل شوید ، حالا با کلیک روی لینک ساخته شده میتوانید دانلود خود را آغاز کنید

________________________

دانلود پرومو (تیزر) قسمت دوم از فصل هفتم سریال game of thrones

_______________

برای دانلود اپیزود 2 از سیزن 7 مجموعه تلویزیونی بازی تاج و تخت بصورت رایگان و همراه با زیرنویس فارسی به ادامه مطلب مراجعه کنید

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ تیر ۹۶ ، ۱۰:۵۰
محسن حیدری

شبکه HBO پس از پخش قسمت 1 فصل 7 سریال گیم آف ترونز عکس های مربوط به این اپیزود را منتشر کرد که شما طرفداران این مجموعه میتوانید این تصاویر را از رسانه downloadserial مشاهده بفرمایید.

برای تماشای سایر عکسهای اپیزود اول سیزن هفتم game of thrones به ادامه مطلب بروید

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ تیر ۹۶ ، ۱۷:۰۳
محسن حیدری

برای دانلود قسمت های منتشر شده فصل هفتم اینجا کلیک کنید

آپدیت 96/01/15

در جدیدترین اخبار از سریال بازی تاج و تخت باید به این اشاره کنیم که فصل قرار است فقط هفت قسمت داشته باشد و فصل هشتم نیز آخرین سیزن سریال میباشد ، با توجه به اینکه بیشتر اپیزودهای فصل هفتم game of thrones مربوط به شمال میباشد سازندگان فیلم مجبور شدند برای فیلمبرداری تا زمستان صبر کنند ، دلیل اصلی تاخیر پخش فصل 7 همین موضوع میباشد ، حال طبق آخرین اخبار قرار است فصل جدید گیم آف ترونز شب یکشنبه 25 تیر 96 از شبکه HBO پخش شود که صبح دوشنبه 26 تیر 96 از طریق رسانه دانلودسریال به راحتی و بصورت کاملا رایگان برای شما عزیزان قابل دانلود میباشد ، لازم به ذکر است در ادامه میتوانید تیزر یا تریلر این فصل را دانلود کنید.

_______________

اگر شما نیز از هواداران سریال game of thrones باشید مطمئنا بی صبرانه منتظر آغاز فصل 7 این مجموعه فانتزی حماسی هستید ، سیزن هفتم بازی تاج و تخت کمی دیر تر از سایر فصول پروسه فیلمبرداری خود را آغاز میکند (بدلیل نیاز به لوکیشن های زمستانی و برفی) و همین امر باعث میشود فصل هفت با تاخیر پخش شود ، شما همراهان عزیز رسانه downloadserial میتوانید اولین اپیزود فصل 7 گیم آف ترونز را پس از پخش رسمی از شبکه HBO ایالات متحده از طریق همین پست همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ بصورت کاملا رایگان دانلود کنید و از تماشای آن لذت ببرید.

سریال game of thrones

آنچه در فصل پیش دیدیم:

در این اینجا قصد داریم خلاصه ای از آنچه در فصل ششم دیدیم را برای شما طرفداران بازگو کنیم تا با فراغ بال بیشتری به استقبال تماشای فصل هفت بروید ، در قسمتهای ابتدایی فصل 6 game of thrones همانطور که اکثر مخاطبین پیش بینی کرده بودند شاهد زنده شدن جان اسنو توسط ملیساندر بودیم ، پس از آن جان اسنو وحشی ها و بعضی از خاندانها نظیر مورمونت را با خود همراه کرد تا وینترفل را از چنگ رمزی بولتون در بیاورد ، در جنگ رمزی و جان که یکی از هیجان انگیزترین اپیزودهای فصل قبل بود جان موفق شد وینترفل را فتح کند و بازهم پرچم استارک ها بر دیواره های شهر بر افراشته شود.

و اما یکی دیگر از جالب ترین قسمت های فصل پیش اپیزود 5 بود که یکی از احساسی ترین لحظات را برای هواداران رقم زد ، کشته شدن فداکارانه هودور که باعث محبوبیت بیش از پیش این شخصیت جذاب شد و البته اشک خیلی ها را درآورد.

در ایسوس نیز دنریس تارگرین حالا دیگر تمام دشمنانش را شکست داده و با لشکری عظیم همراه با اژدهاهایش برای فتح تخت آهنین سوار بر کشتی هایشان شدند ، البته در این مسیر از مشاوره های تریون لنیستر نیز بی بهره نبوده است.

آموزش دانلود از آپلودبوی:

ابتدا روی لینک مورد نظر کلیک کنید ، صفحه ای برای شما باز میشود که دو راه را جهت دانلود به شما پیشنهاد میکند ، روی گزینه دانلود کُند کلیک کنید ، حال به صفحه جدیدی منتقل میشود که باید 25 ثانیه صبر کنید ، سپس روی ایجاد لینک دانلود کلیک کنید تا به صفحه جدیدی که لینک دانلود در آن قرار دارد منتقل شوید ، حالا با کلیک روی لینک ساخته شده میتوانید دانلود خود را آغاز کنید

دانلود تریلر فصل هفتم سریال game of thrones

_______________________

برای دانلود قسمت اول فصل هفتم همراه با زیرنویس فارسی رایگان به ادامه مطلب بروید

۲۷ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ تیر ۹۶ ، ۰۷:۴۵
محسن حیدری

بازی تاج و تخت

پاولا فرفیلد طراح صدا در برنامه con of thrones صحبت هایی درباره فصل هشتم سریال گیم آف ترونز کرده است که در ادامه مهمترین آن را میتوانید بخوانید.

او درباره قسمت های فصل هشتم گفت: هر کدام از اپیزود های فصل 8 game of thrones ممکن است به درازای یک فیلم سینمایی طول بکشید ، با اینکه فصل 8 دارای 6 قسمت میباشد اما هر قسمت بالای 80 دقیقه زمان دارد ولی با این وجود در مجموع از سایر فصول کوتاه تر میباشد.

همچنین او درباره زمان انتشار فصل هشتم بازی تاج و تخت گفت ممکن است این فصل تا سال 2019 منتشر نشود.

طبق گفته های این طراح صدا طرفداران گات باید یک سال را بدون گیم آف ترونز سپری کنند.

منبع: downloadserial.blog.ir


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ تیر ۹۶ ، ۱۲:۲۰
محسن حیدری

در حالی که تنها 13 روز به آغاز فصل هفتم سریال game of thrones باقیمانده است روز به روز اخبار حول و حوش سریال داغ تر میشود ، امروز شبکه HBO دو عکس دیگر از فصل 7 مجموعه بازی تاج و تخت را منتشر کرد که در ادامه میتوانید ببینید و لذت ببرید.

دنریس تارگرین در حال نظاره کردن به تخت پادشاهی اش در دراگون استون

پیتر بیلیش و سانسا استارک در وینترفل برفی

منبع: downloadserial.blog.ir

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۳ تیر ۹۶ ، ۱۱:۵۲
محسن حیدری

مجله تایم در چاپ این هفته به سریال جذاب game of thrones پرداخته است و با گرفتن عکس های جالبی از بازیگران و عوامل سریال تصاویر جالبی را به چاپ رسانده است ، یکی از زیباترین این پوستر ها جلد این هفته مجله time magazine میباشد که بسیار خلاقانه است ، همچنین ژست ها و پوشش بازیگران نیز کاملا متفاوت و جذاب است.

برای مشاهده سایر عکس های مجله تایم از سریال بازی تاج و تخت به ادامه مطلب بروید

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۹ تیر ۹۶ ، ۱۱:۰۶
محسن حیدری

پیتر دینکلیج (بازیگر نقش تریون لنیستر) در فیلم جدیدی با نام شام من با هرو که محصول شبکه HBO آمریکا میباشد ایفای نقش میکند

این بازیگر کوتاه قد دوست داشتنی که همه او را به خاطر بازی فوق العاده اش در سریال بازی تاج و تخت میشناسند قرار است در یک فیلم با نام my dinner with herve نقش آفرینی کند ، این فیلم داستان دوستی یک خبرنگار (با بازی جیمی دورنان) و یک بازیگر معروف به نام هرو (با بازی پیتر دینکلیج) را روایت میکند که در یک شب پر هیاهو در لس آنجلس اتفاق میافتد.

منبع: downloadserial.blog.ir

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ تیر ۹۶ ، ۱۲:۴۵
محسن حیدری

روری مککان (بازیگر نقش سندور کلگان) در یکی از مصاحبه هایش گفته است : در فصل هفتم سریال game of thrones بیشترین نبرد ها ، صحنه های اکشن و فیزیکی را نسبت به فصلهای قبل داشته است و با بازیگران بیشتری هم کار کرده است

با شنیدن مطالب فوق بسیاری از هواداران حدس زده اند که برادران کلگان یعنی گرگور (مانتین) و سندور (سگ شکاری) مبارزه ای با هم خواهند داشت که در این صورت میتواند یکی از جذابترین سکانس های مجموعه را شکل دهد.

منبع: رسانه downloadserial.blog.ir

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ تیر ۹۶ ، ۱۸:۱۰
محسن حیدری