دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

اخبار و دانلود سریال game of thrones

دانلود ، اخبار ، بازیگران ، عکس و همه چیز از سریال game of thrones

آخرین نظرات

۱۳ مطلب در مرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

در این پست قصد داریم به سوالات کاربران در سراسر دنیا و نکات مهم اپیزود eastwatch  سریال game of thrones بپردازیم

📌 قسمت جدیدی که در تیتراژ نخستین سریال مشاهده کردیم کجاست؟
✅ این نگهبانی شرقی نزدیک به دریا میباشد که شرقی ترین قلعه دیوار میباشد، در حال حاظر توسط تورموند و وحشی های شمالی نگهبانی میشود. بطور کلی 19 قلعه از دیوار محافظت میکنند که در حال حاظر تنها در 3 قلعه نگهبانان مشغول فعالیت هستند. قلعه سیاه، برج سایه و نگهبانی شرقی نزدیک به دریا.

📌 آیا دیکون تارلی تنها وارث خاندانش بود؟
✅ خیر، از نظر فنی دیکون بردار کوچکتر سمول تارلی میباشد با این حال از آنجایی که سم به نگهبانان شب پیوسته مطابق با قسمی که خورده تمامی ادعاهایش بر هورن هیل را از دست داده. در حال حاظر اگر یک پادشاه سمول تارلی را از قسمش رها نکند خواهرش تالا تارلی وارث هورن هیل خواهد شد. حال باید دید که دنریس از کشتن برادر کوچکتر سمول تارلی پشیمان خواهد شد؟

📌 قبلا کجا صحبت های دنریس در مورد چرخ حکومت را شنیده بودیم؟
✅ دنریس به سربازان نجات یافته لنیستر گفت:"من برای قتل عام به اینجا نیامده ام! تمام چیزی که من میخواهم نابود کردن چرخیست که حد میان فقیر و غنی را تعیین کرده است". در فصل پنجم و اپیزود هارد هوم دنریس جمله ای مشابه را به تیریون گفت،"لنیستر،باراثیون،استارک،تایرل. اونها همگی به مانند پره های یک چرخ هستند. الان یکی از آنها بالاست و زمانی دیگر یکی دیگر به بالا خواهد آمد و همینطور یکی پس از دیگری، آنهایی که روی زمین هستند را له میکنند. ما نمیخواهیم این چرخ را متوقف کنیم. من میخواهم آن چرخ را خرد کنم.

📌 چرا اژدها به جان اسنو اجازه میدهد که رویش دست بکشد؟
✅ او حتما جان را به عنوان یک تارگرین شناخته است، اینطور فکر نمیکنید؟ اژدهاها و تارگرین ها سابقه ای بسیار طولانی باهم دارند و یک اژدها میتواند خون و گوشت تارگرین ها را تشخیص دهد.

📌 دنریس و سر جوراه مورمونت تا حالا چند بار باهم خداحافظی کرده اند؟
✅ این سومین بار است، اولین بار در فصل 4 زمانی بود که دنریس متوجه شد که جوراه مورمونت زمانی جاسوسی اش را میکرده پس به عنوان خائن او را از شهر اخراج کرد.
دومین بار در فصل پنجم بود که بعد از اینکه در چاله های مبارزه میرین جوراه دنریس را نجات داد و بعد از ناپدید شدن دنریس جوراه و داریو ناهاریس به وائس دوتراک رفتند تا دنریس را نجات دهند پس از نجاتش دنریس به جوراه گفت که به دنبال درمانی برای بیماری اش برود و بعد از اینکه خود را درمان کرد نزد او بازگردد.
و الان در این قسمت که جوراه که به تازگی از بیماری اش درمان شده اینبار به دنبال کارهای پدرش رفته و همراه با جان و گروهش به شمال دیوار رفتند.

📌 جان کدام شمشیر را حمل میکند؟
✅ لانگ کلاو، شمشیر والریایی خاندان مورمونت. جیور مورمونت زمانی که فرمانده نگهبانان شب بود پس از اینکه جان اسنو جانش را نجات داد این شمشیر را به جان اسنو داد. سر شمشیرش را نیز که قبلا یک خرس بود به گرگ تغییر داد تا تبدیل به نشان خاندان جان شود. او به جان گفت که قرار بوده این شمشیر به پسرش برسد اما پسرش خاندانشان را بی آبرو کرده اما به دلیل شرافتی که هنوز داشته شمشیر را همراه با خودش نبرده است.
اکنون که جان اسنو و جوراه مورمونت یکدیگر را ملاقات کردند باید دید آیا سر جوراه میخواهد که شمشیر خانوادگی اش به او بازگردد؟

📌 در فصل 3 زمانی که سم و برن یکدیگر را دیدند چه اتفاقاتی افتاد؟
✅ در فصل 3 زمانی که سم همراه با گیلی و پسرش در راه بازگشت از شمال دیوار بودند در جنوب دیوار با برن،هودور،میرا،جوجن و سامر برخورد کردند. برن قصد داشت که به آنطرف دیوار برود و سم نیز از اینکار سرباز زد اما به برن چندین سلاح ساخته شده از دراگون گلس داد و همچنین راه را برای اینکه برن و همراهانش بتوانند به راحتی از دیوار عبور کنند به آنها نشان داد.

📌 دلیل اینکه چشمان برن دوباره کاملا سفید شده بود چیست؟
✅ این به معنی وارگینگ میباشد که بدین شکل میتواند به ذهن یک موجود زنده دیگر نفوذ کند. او قبلا اینکار را با دایرولفش با هودور و اکنون با کلاغ ها کرده است. با وارگینگ کلاغ ها قصد داشت که حرکات شاه شب را جاسوسی کند اما شاه شب میتواند متوجه حضور برن در اطرافش شود که به محض متوجه شدن این قضیه وارگینگ برن با کلاغ ها را از بین برد.

📌 اهمیت سوال گیلی که در مورد معنی "لغو" پرسید چیست؟
✅ سم از اتفاقاتی که پیشتر گذرانده بود عصبانی بود و به صحبت های گیلی توجهی نمیکرد اما گیلی مدارک بسیار مهمی را کشف کرد که ثابت میکند جان اسنو پسر حرامزاده ریگار نیست بلکه او پسر قانونی و واقعی ریگار تارگرین و لیانا استارک میباشد که بدین ترتیب جان اسنو وارث قانونی و برحق تاج و تخت میباشد.

📌 معنی چکش جنگی گندری چیست و چرا آن را انتخاب کرده؟
✅ تزئین شده با گوزن، این شبیه به چکشی است که پدرش رابرت باراثیون در جنگ هایش استفاده میکرده. در جنگ ترایدنت رابرت از چنین چکشی برای کشتن ریگار تارگرین(پدر جان اسنو) استفاده کرده. زمانی که گندری در دراگون استون با جان ملاقات میکند میگوید که تنها این را میداند که قبلا پدرهایشان باهم جنگیده اند، با اینکه منظورش این است پدرش همراه با ند استارک جنگیده اما نمیداند که در اصل پدر هایشان(رابرت باراثیون و ریگار تارگرین) در مقابل یکدیگر جنگیده اند.

📌 سرسی دوباره حامله است. پیشگویی ها در مورد بچه او چه میگویند؟
✅ در زمان نوجوانی یک جادوگر پیشگویی برای سرسی کرد، جادوگر به سرسی گفت" شاه 20 تا بچه خواهد داشت اما تو تنها سه تا، آنها تاج هایشان طلایی خواهد بود و همچنین کفن هایشان." آنجا هیچ اشاره ای به بچه چهارم نشد.

📌 کایبورن چه چیزی را به سرسی پیشنهاد میداد؟
✅ کایبورن گفت:"میتوانم چیزی به شما بدهم"، سرسی نیز در جواب گفت:"نیازی نیست!". کایبورن ممکن است به او پیشنهاد دارویی برای نا خوش احوالی صبح گاهی سرسی بدهد اما بیشتر محتمل است که او قصد داشته "مون تی-چای ماه" را به سرسی بدهد، دارویی که زنان هفت اقلیم برای سقط جنین آن را میخورند.
اولین بچه سرسی از رابرت بوده که مو هایی مشکی داشته و در زمان زایمان زنده نمانده است. بعد از آن سرسی توانسته به طریقی مدیریت کند که تنها 3 بچه جیمی را به دنیا بیاورد.

📌 اگر رابرت باراثیون 20 بچه داشته چرا فقط گندری باقی مانده است؟
✅ شاه جافری با شنیدن شایعات در مورد فرزندان نامشروع رابرت دستور داد سر جانوس اسلینت و نگهبانان شهر تمامی حرامزادگان شاه رابرت حتی نوزادان را به قتل برسانند تا از ادعایش بر تاج و تخت محافظت کند. جانوس اسلینت به دنبال گندری نیز رفت اما به اشتباه آنها فکر کردند لومی گرین هندز گندری میباشد که از قبل نیز کشته شده بود. بعدها جانوس به عنوان مجازات توسط تیریون به دیوار فرستاده شد که در آخر نیز توسط جان اسنو سرش قطع شد.
(از نظر فنی تنها ما 4 تا از فرزندان رابرت را در تلویزیون دیدیم که کشته شدند پس هنوز ممکن است 15 وارث تخت آهنین دیگر وجود داشته باشند که به هر طریقی کشته نشده اند و هنوز زنده هستند)

📌 تا کنون مدرکی از وجود وایت واکر ها به کینگز لندینگ فرستاده نشده؟
✅ در فصل 2 این اتفاق افتاده و فرمانده جیور مورمونت آلیسر ترون را به کینگز لندینگ فرستاد تا دست یک وایت واکر را برای هشدار دادن به تخت آهنین در مورد اتفاقاتی که در دیوار می افتد به آنجا ببرد. در تلویزیون ما هرگز ندیدیم که چه اتفاقی افتاد اما در کتاب ها تورن منتظر ماند تا دست پوسیده شده و از بین برود سپس با خنده کینگز لندینگ را ترک کرد بدون اینکه به کسی در مورد این قضیه چیزی بگوید.

📌 نامه ای که سانسا برای برادرش راب نوشته بود و لیتل فینگر نقشه کشیده بود که آریا پیدا کند چه بود؟
✅ این نامه به دستور سرسی در فصل اول قسمت هشتم گیم آف ترونز از طرف سانسا برای راب نوشته شد که در آن به ند عنوان خیانتکار داده شده بود و سانسا به راب گفته بود  که در مقابل شاه جافری زانو بزند و برای بخشش التماس کند. پیتر بیلیش از این قضیه مطلع بود زیرا که در زمان نوشتن آن نامه پشت سر سرسی ایستاده بود و خود به سرسی پیشنهاد اینکار را داده بود تا به سانسا شانسی داده شود تا با نوشتن این نامه وفاداری اش را به لنیستر ها ثابت کند.
چرا لیتل فینگر میخواست که آریا آن نامه را پیدا کند؟ برای ایجاد اختلاف میان خواهران استارک و تضعیف وحدتی که میان آنها شکل گرفته است. او مبارزه آریا را دیده و میداند که او چقدر خطرناک است همچنین میداند که برن به عنوان کلاغ سه چشم از تمامی راز هایش مطلع است پس تصمیم گرفته که میان استارک ها تفرقه بیندازد و آنها را تضعیف کند.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ مرداد ۹۶ ، ۱۷:۵۸
محسن حیدری

در اپیزود eastwatch شاهد بازگشت گندری پسر حرامزاده رابرت باراتیون به سریال بودیم ، او از خیلی از جهات شبیه پدرش رابرت است.
رابرت همواره شوخ طبع بود و بسیار میخندید ، در اپیزود ایست واچ دیدیم که گندری نیز این خصلت پدرش را به ارث برده است.
استفاده از یک پتک بجای شمشیر نیز یکی دیگر از شباهت های گندری به رابرت است ، همانطور که میدانید رابرت در جوانی یکی از بهترین جنگجوهای وستروس بوده است ، ضربات پتک رابرت هر جنگجویی را از پا درمیآورد.
در مکالمه بین گندری و جان نیز در قسمت 5 فصل 7 خیلی از هواداران خاطرات قسمت نخست سریال گیم آف ترونز برایشان تداعی شد جایی که رابرت و ند استارک با هم بعد از مدتها روبرو شدند.

منبع: downloadserial.blog.ir

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ مرداد ۹۶ ، ۱۱:۴۹
محسن حیدری

در این پست نگاهی کوتاه خواهیم داشت به آنچه که گیلی در اپیزود eastwatch در حال خواندن کتاب به آن اشاره کرد.

گیلی یک وحشی که از سوی پدرش مورد سوء استفاده قرار میگرفت حالا هم میتواند بخواند و هم به کودکش بیاموزد ، در سکانسی از اپیزود ایست واچ که در سیتادل اتفاق افتاد گیلی قسمتی از یک کتاب را برای سم میخواند که نکات مهمی در آن دیده میشد!!!
او گفت: " استاد مینارد گفته ازدواج شاهزاده راگر (گیلی نام ریگار را اشتباه تلفظ کرد) را ملغی کرده و او را در دورن به عقد کس دیگری در آورده"
ما میدانیم که استاد مینارد چه کسی را به عقد شاهزاده ریگارد در آورد است ، لیانا استارک مادر جان اسنو !!!
با دانستن چنین موضوعی حال میتوان جان اسنو را وارث برحق تخت آهنین دانست.

منبع: downloadserial.blog.ir

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ مرداد ۹۶ ، ۱۱:۴۷
محسن حیدری

چرا بیشترین احتمال وجود دارد که پادشاه شب ایست واچ را برای حمله خود انتخاب کند

همانطور که میدانید نام قسمت بعدی سریال گیم آف ترونز ایست واچ میباشد ، در این پست میخواهیم دلیل این نامگذاری را بررسی کنیم و نگاهی به شرایط قلعه ایست واچ داشته باشیم.
همانطور که در نقشه فوق مشاهده میکنید ایست واچ شرقی ترین قلعه در دیوار است که در کنار ساحل قرار گرفته است و کاتر پایک فرمانده این قلعه میباشد، در فصل هفتم چند بار تا کنون نام این قلعه را شنیده ایم.
در قسمت اول فصل هفت جان اسنو تورموند را به ایست واچ فرستاد همچنین در جایی دیگر دیدیم که هانت (سگ شکاری) در شعله های آتش قلعه ایست واچ را مشاهده کرد.
همانطور که در قسمت نخست فصل هفت دیدیم جان به درستی به تورموند اشاره کرد که آخرین بار پادشاه شب در هاردهوم دیده شده است و ایست واچ نزدیکترین قلعه به هاردهوم است.

چرا پادشاه شب ایست واچ را برای حمله انتخاب میکند؟
همانطور که میدانید ایست واچ یک قلعه ساحلی است و از طرفی دیوار به دلیل قدرت های جادویی اجازه عبور مردگان را نمیدهد ، این حدس وجود دارد که پادشاه شب میخواهد ارتشش را از قسمت های منجمد شده دریای باریک عبور دهد و به این سوی دیوار هدایت کند. (در تیتراژ ابتدایی قسمتهای فصل هفتم آبهای دریای باریک کنار دیوار را یخ زده به تصویر کشیده اند)


از آنجا که تورموند احتمال زیاد حالا به ایست واچ رسیده است و از سوی دیگر افراد اتحاد برادری نیز به نزدیکی ایست واچ رسیده اند احتمالا در اپیزود بعدی شاهد درگیری وایت واکر ها (که حالا چند غول هم در ارتش خود دارند) با افراد تورموند ، اتحاد برادری و نیروهای حاضر در قلعه ایست واچ خواهیم بود.

منبع: downloadserial.blog.ir

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ مرداد ۹۶ ، ۱۱:۰۴
محسن حیدری

1-چرا جان باید به دنریس زانو بزند؟
در صورتی که جان مقابل دنریس زانو بزند حمایت دنریس را در جنگ های آینده همراه خود خواهد داشت ، با وجود اینکه دنریس حامیان وستروسی خود را از دست داده است اما او هنوز دو ارتش بزرگ  سواره نظام های دوتراکی و پیاده نظام های آنسالید ها را در اختیار دارد.
جان برای مقابله با وایت واکر ها نیاز مبرم به ارتش دنریس و اژدهایان او دارد ، مطمئنا یکی از بهترین نیروها برای مقابله با وایت واکر ها اژدهایان دنریس میباشد.
از سوی دیگر جان اسنو دشمن دیگری در کینگز لندینگ هم دارد ، سرسی لنیستر حال با خریدن کمپانی طلایی ایسوس قدرتش بیشتر شده و بهترین راه برای مقابله با سرسی اتحاد بین جان و دنریس میباشد.
2-چرا جان نباید به دنریس زانو بزند؟
اما اگر جان به دنریس زانو بزند مشکلاتی را به همراه خواهد داشت که در ادامه خواهیم خواند.
همانطور که در اپیزود "غنایم جنگی" به آن اشاره شد اربابان شمالی هرگز یک پادشاه جنوبی را نخواهند پذیرفت ، اربابانی نظیر لرد گلوِور سنشان آنقدر هست که به یاد داشته باشند پادشاه دیوانه چه بلاهایی به سرشان آورد ، سایر اربابان نظیر بانو مورمونت هم وفادار به شمالی ها است مخصوصا حالا که هیچ شناختی نسبت به دنریس ندارند.
با بازگشت برن استارک فرزند واقعی ند و کتلین نمیتوان انتظار داشت اربابان شمالی با تمام وجود به جان وفادار باشند .
اگر جان اسنو با دنریس متحد شود باید نیروهای خود را برای حمله به سرسی لنیستر به کمک دنریس بیاورد که این میتواند تمرکز جان را برای مقابله با وایت واکر ها مخدوش کند.
و بالاخره اگر به یاد داشته باشید هنگامی که جان اسنو با وحشی ها متحد شد مخالفان زیادی داشت اما جان تصمیم گرفت کاری که به نظرش درست است را انجام دهد اما در نهایت جان اسنو در این راه یکبار مرگ را تجربه کرد.
__________________________________________
در پایان به نظر میرسد با تمام تفاسیر فوق بهترین راه حل برای جان اسنو زانو زدن مقابل دنریس است ولی باید دید آیا او میتواند با راضی نگه داشتن شمال اینکار را انجام دهد؟

منبع: downloadserial.blog.ir

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ مرداد ۹۶ ، ۱۱:۲۱
محسن حیدری

پاسخ به سوالات و ابهاماتی که هواداران پس از تماشای قسمت 4 فصل 7 گیم آف ترونز با عنوان the spoils of war با آن مواجه شدند

تعدادی از سوال ها و جوابهای متداول کاربران در سطح جهان در مورد قسمت 4 فصل 7 سریال #game_of_thrones :

📌 قضیه خنجر با تیغه والریایی که پیتر بیلیش به برن داد چیست؟
✅ در فصل اول بعد از اینکه جیمی لنیستر برن را به پایین هول داد و او در کما بود یک قاتل برای بریدن گلوی برن به اتاقش آمد و گفت برن مرده و بریدن گلوی او از روی رحمت میباشد سپس این خنجر والریایی را در آورده و قصد داشت گلوی برن را ببرد که کتلین استارک با قاتل درگیر شده در همین حین سامر دایرولف برن به قاتل حمله کرده و گلویش را پاره کرد. کتلین خنجر را به کینگز لندینگ برد و همراه با ند استارک نزد لیتل فینگر و واریس رفتند تا ببینند صاحب این خنجر کیست، پیتر بیلیش به آنها گفت که قبلا صاحب این خنجر بوده و آن را به تیریون لنیستر در یک شرطبندی باخته که همین امر باعث شد کتلین تیریون را در مسیرش دستگیر کرده و برای محاکمه به ایری ببرد. تایوین لنیستر نیز به دلیل اینکه یکی از اعضای خانواده اش را دستگیر کرده اند به سمت ریورران لشکرکشی کرده که همین اتفاقات به مرور جنگ بین 5 پادشاه را رقم زد، پس میتوان گفت این خنجر نقش مهمی در به وقوع پیوستن این اتفاقات داشته.

📌 چرا همه اینقدر مشتاق به داشتن فولاد والریایی هستند؟
✅ این یک فولاد منحصر به فرد میباشد همچنین با استفاده از آن میتوان وایت ها را کشت، همانطور که جان اسنو از شمشیرش لانگ کلاو برای کشتن یک وایت استفاده کرد. در حال حاظر اشخاصی که شمشیر والریایی دارند عبارتند از: جان اسنو(لانگ کلاو-پنجه بلند)، سمول تارلی(هارتزبین-زهر قلب)، برین از تارث(اوث کیپر-نگهدارنده عهد)، جیمی لنیستر(ویدوز ویل-زجه بیوه) و خنجر آریا استارک(دراگون بون-استخوان اژدها).

📌 چرا لیتل فینگر تعجب کرد زمانی که برن گفت "هرج و مرج یک نردبان است"؟
✅ زیرا این جمله را لیتل فینگر در فصل سوم قسمت ششم به واریس گفت، از آنجایی که دیگر هیچ چیزی از برن پنهان نمیماند و به عنوان کلاغ سه چشم تمام اتفاقات را میبیند و میداند قصد داشت به عنوان کلاغ سه چشم به لیتل فینگر هشدار دهد که از توطئه او آگاه است.

📌 چه کسانی از لیست آریا هنوز زنده هستند؟
✅ سرسی لنیستر، گریگور کلگین(کوه)، ایلین پین، ملیساندر(زن قرمز)، بریک دوندارین، توروس از میر.

📌 چرا این جمله "آیا نجات پیدا کردن مهمتر از غرورت نیست؟" که دنریس به جان اسنو گفت اینقدر آشنا بود؟
✅ زیرا این جمله دقیقا همان جمله ای است که جان اسنو به منس رایدر بعد از اینکه در جنگ قلعه سیاه شکست خورد و زندانی استیس بود به او گفت و گفت که مقابل استنیس زانو زده و سوگند وفاداری بخورد. مکالمه میان دنریس و جان اسنو در غار شباهت بسیاری به مکالمه میان جان اسنو و منس رایدر داشت، همانطور که جان اسنو تقاضای دنریس را رد کرد منس هم تقاضای جان اسنو را برای پیروی از استنیس رد کرد و گفته بود که مردمش از یک رهبر جنوبی پیروی نخواهند کرد.

📌 فرزندان جنگل چه کسانی هستند؟
✅ نژادی غیر انسان (کوتاه با چشمانی درشت) که با سحر و جادو مدتها پیش از اینکه انسانهای اولیه پای در وستروس بگذارند زندگی و حکمرانی میکردند. زمانی که انسانهای اولیه وارد وستروس شدند درختانی (مانند درخت Weirwood) را قطع میکردند که این امر باعث دامن زدن میان اختلافات میان دو نژاد شده و در نهایت باعث جنگی میان آنها شد.

📌 کمپانی طلایی اسوس چیست؟
✅ کمپانی با ده هزار سرباز مزدور در شرق که میتوان آنها را با طلا خریداری کرده تا بجنگند. سر جورا مورمونت بعد از اینکه از وستروس تبعید شد و قبل از پیوستنش به دنریس در این کمپانی میجنگیده. داووس از استنیس خواست که آنها را برای جنگش استخدام کند که موفق شدند و در پایان فصل 4 ارتش آنها را دیدیم. اکنون سرسی قصد دارد تا آنها را استخدام کند تا نیروهایش را در برابر قوای دنریس تقویت کند.

📌 دستور دنریس برای اینکه اژدهایش از نفس آتیشنش استفاده کند چیست؟
✅ درکاریس، یک کلمه از زبان سلطنتی والریایی به معنی آتش اژدها، او در فصل دوم زمانی که اژدهایانش تازه به دنیا آمده بودند برای اینکه قطعات کوچک گوشت را با نفسشان کباب کنند از این دستور استفاده میکرد. اولین باری که برای کشتن کسی از این دستور استفاده کرد نیز برمیگردد به اواخر فصل دوم زمانی که پیت پری اژدهایان دنریس را دزدیده بود و آنها را با زنجیر بسته و قصد داشت در قلعه نامیرا آنها را زندانی کند که با این دستور پیت پری را آتش زده و خود را آزاد کردند.

📌 آیا جیمی مرده؟
✅ ممکن است اینطور باشد، فکر میکنید وزن دست طلایی اش چقدر است؟ وزن دستش را اضافه کنید به وزن زره ای که به تن داشت که جیمی یک زره بزرگ و سنگین را نیز به تن کرده بود. آیا او میتواند با این حجم سنگین به بالا شنا کند یا اینکه کینگ اسلیر با قصد کشتن یکی دیگر از حاکمان تارگرین میمیرد؟

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ مرداد ۹۶ ، ۱۹:۴۰
محسن حیدری

دانلود قسمت پنجم از فصل هفتم سریال جذاب و دوست داشتنی گیم آف ترونز با عنوان eastwatch بصورت کاملا رایگان همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ لحظاتی پس از پخش تلویزیونی شبکه HBO از رسانه downloadserial

برای دانلود قسمتهای منتشر شده فصل 7 اینجا کلیک کنید

سریال game of thrones

آنچه در قسمت چهارم سریال game of thrones گذشت:

ابتدا به کینگز لندینگ میرویم ، به نظر میرسد سرسی بالاخره موفق شده رضایت بانک آهنین براووس را جلب کند و آنان را برای حمایت لنیسترها در جنگ با دنریس قانع کرده است.

در وینتزفل شاهد لحظات احساسی فراوانی بودیم ، آریا بالاخره به سرزمین پدری بازگشت ، آریا و سانسا با اینکه در گذشته همواره با هم در حال مجادله بودند اما لحظه دیدارشان بسیار احساسی و تاثیرگذار بود ، اما برن استارک گویا از وقتی کلاغ سه چشم شده است بسیار سرد و خالی از احساس شده ، البته میتوان این سردی را به این ربط داد که برن همواره نظاره گر خواهرانش بوده است و به همین دلیل با دیدنشان شگفت زده نمیشود.

برن خنجر ساخته شده از فولاد والریایی را که از پیتر بیلیش گرفته بود به خواهرش آریا هدیه داد زیرا میدانست او بهتر میتواند از آن استفاده کند ، حال آریا دو سلاح دارد که هر کدام را از یکی از برادرانش هدیه گرفته است.

در دراگون استون جان اسنو منبع شیشه اژدها را پیدا کرد همچنین نقاشی ها و تصاویری که انسان های اولیه درباره وایت واکر ها در غار کشیده بودند دنریس را تا حدی راضی کرد که به جان برای مبارزه با وایت واکر ها کمک کند.

مهمترین بخش از قسمت 4 فصل هفتم به حمله دنریس با لشکر دوتراکی ها و اژدهاهایش به لشکر جیمی لنیستر بود که پر بود از لحظات حماسی زیبا و جنگ های تماشایی ، همانطور که دیدید دنریس سربازان جیمی را به آتش کشید و پیروز این نبرد شد اما بران موفق شد با سلاح جدیدی که کایبرن برای کشتن اژدها طراحی کرده تیری را به دروگون بزند و او را زخمی کند.

حال باید منتظر اپیزود پنجم بمانیم تا ببینیم وضعیت جیمی ، بران و اژدهای دنریس چه خواهد شد . . .

آموزش دانلود از آپلودبوی:

ابتدا روی لینک مورد نظر کلیک کنید ، صفحه ای برای شما باز میشود که دو راه را جهت دانلود به شما پیشنهاد میکند ، روی گزینه دانلود کُند کلیک کنید ، حال به صفحه جدیدی منتقل میشود که باید 25 ثانیه صبر کنید ، سپس روی ایجاد لینک دانلود کلیک کنید تا به صفحه جدیدی که لینک دانلود در آن قرار دارد منتقل شوید ، حالا با کلیک روی لینک ساخته شده میتوانید دانلود خود را آغاز کنید

برای دانلود قسمت 5 فصل 7 سریال بازی تاج و تخت با زیرنویس فارسی به ادامه مطلب بروید

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ مرداد ۹۶ ، ۱۲:۲۵
محسن حیدری

در این پست توضیح مختصری راجع به نحوه مرگ برندون استارک (برادر بزرگتر ند) و ریکارد استارک (پدر ند) توسط آیریس تارگرین دوم یا همان شاه دیوانه خواهیم داد.

برندون استارک (برادر بزرگتر ند استارک) در راه ریورران برای ازدواج با کتلین تالی بود که خبر دزدیده شدن خواهرش لیانا استارک را توسط ریگار تارگرین شنید ، برندون مسیرش را به سمت بارنداز پادشاه تغییر داد و وقتی به قصر رسید خطاب به ریگار فریاد زد: " بیا بیرون و بمیر"
اما ریگار آنجا نبود ، پدر ریگار (آیریس دوم یا همان شاه دیوانه) برندون را محکوم به اقدام به قتل ریگار کرد و پدر برندون (ریکارد استارک) را برای محاکمه به دادگاه فرا خواند.
در دادگاه ریکارد استارک و برندون خواستار دادگاه مبارزه شدند و آیریس نیز آن را پذیرفت و به ریکارد گفت که زره اش را بپوشد.
سپس شاه دیوانه ریکارد را همراه با زره اش آویزان کرد تا توسط شعله های آتش بسوزد. (آیریس آتش را بعنوان مبارز خود انتخاب کرده بود)
در سوی دیگر شاه دیوانه دستگاهی را طراحی کرده بود و برندون را در آن قرار داده بود ، کار دستگاه به گونه ای بود که هرچقدر برندون برای رسیدن به شمشیر برای آزاد کردن پدرش تلاش میکرد طنابی که دور گردنش بود محکمتر میشد.
در نهایت ریکارد در داخل زره اش در آتش سوخت و برندون نیز بدلیل فشار طناب دور گردنش خفه شد.
اتفاقات فوق آغازگر قیام رابرت بود.

منبع: downloadserial.blog.ir

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ مرداد ۹۶ ، ۱۲:۰۷
محسن حیدری

همانطور که میدانید دنریس تارگرین سه اژدها دارد که از فصل 1 تا حالا که در فصل هفتم هستیم شاهد رشد و بزرگ شدن آنها بوده ایم ، این اژدها ها هر کدام در کتاب به گونه ای توصیف شده اند و نام ، رنگ و شما ظاهری خاصی دارند که با هم نگاه کوتاهی به آن خواهیم کرد.

دروگون: بزرگترین اژدهای دنریس دروگون میباشد و نام همسرش کال دروگو را روی او گذاشته است ، دروگون رنگی قرمز و سیاه دارد.
ویسیریون: نام این اژدها را دنریس از نام برادرش ویسیریس (که توسط کال دروگو کشته شد) برگرفته است ، ویسیریون رنگی بین کِرِم و طلایی دارد.
ریگار: اژدهای دیگر دنریس ریگار نام دارد که همنام با برادر بزرگتر دنریس (پدر واقعی جان اسنو) میباشد ، ریگار بدنی سبز رنگ دارد.

منبع: downloadserial.blog.ir

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ مرداد ۹۶ ، ۱۱:۴۹
محسن حیدری

شباهت جان اسنو و پدر واقعی اش ریگار تارگرین!!!

در قسمت سوم فصل هفتم وقتی دنریس و جان درباره تیریون و علاقه اش به صحبت کردن حرف میزدند دنریس گفت: معمولا آدم ها از انجام کاری که در آن خوب هستند لذت میبرند ، جان در پاسخ گفت: من نه!!!
مطمئنا در اینجا جان منظورش مهارتش در شمشیربازی و مبارزه بود ، او تا کنون بسیاری از دشمنانش را کشته است ولی از اینکار هیچ لذتی نبرده است.
در یکی از سکانس های فصل پنجم وقتی سر باریستان سلمی با دنریس درباره ریگار تارگرین صحبت میکرد ، دنریس گفت: برادرش ویسریس گفته که ریگار در کشتن دشمنانش در مبارزه بسیار مهارت داشته است.
باریستان در جواب گفت: او اینکار را دوست نداشت ، ریگار دوست داشت در بین مردم قدم بزند و آواز بخواند.
به نظر میرسد جان اسنو این خصلت را از پدر واقعی اش ریگار به ارث برده است!

منبع: downloadserial.blog.ir

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ مرداد ۹۶ ، ۱۰:۵۵
محسن حیدری