دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

اخبار و دانلود سریال game of thrones

دانلود ، اخبار ، بازیگران ، عکس و همه چیز از سریال game of thrones

آخرین نظرات

۲۸ مطلب در آذر ۱۳۹۶ ثبت شده است

در تورنومنت دست پادشاه، سر سوان هم به گرگور کلگین باخت
و لرد رنلی باراتیون به سندور کلگین
رنلی آنچنان از روی اسب پرت شد که گویی به پرواز در آمده بود،
و پاهایش در هوا شناور شده، سرش محکم به زمین خورده و صدای وحشتناکی داد و نفس جمعیت بند امد!
اما فقط شاخ های طلایی بروی کلاهخودش خرد شده بود
هنگامی که رنلی برخاست جمعیت برایش هورا کشیدن، او برادر جوان و خوش لباس شاه رابرت باراتیون بود که خیلی پرطرفدار بود.
او شاخ طلا را به سندور داد و به رقیبش تعظیم کوتاهی کرد.
سگ شکاری غرید و آن را میان جمعیت انداخت مردم برای گرفتن ان تکه طلا به جنب و جوش افتادند تا اینکه لرد رنلی به میانشان رفت و آرامشان کرد!

نبرد سندور کلگین و رنلی باراتیون

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۶ ، ۱۷:۱۴
محسن حیدری

در این مقاله کوتاه نگاهی گذرا به تاریخچه قلعه کسترلی راک خواهیم داشت:

●قلعه کسترلی راک از همان ابتدا جایگاه خاندان لنیستر نبود،خاندانی به نام خاندان کسترلی بر این قلعه حکومت میکردند.
●افسانه های میگویند فردی به اسم کورلوس پسر کستر که خاندان کسترلی را بوجود اورده است یک شکارچی بود که توانست روستایی در نزدیکی کسترلی راک که توسط شیر ها مورد حمله قرار گرفته بودند را نجات دهد و شیر هارا بکشد.
همچنین میگویند که خداوند برای تشکر از آن فرد اورا بسمت کیسه‌ای از طلا هدایت میکنند که از طریق آن میتواند قلعه‌ای به نام کسترلی راک را بسازد.
● بعد ها این خاندان توسط لنیستر ها شکست میخورند و لنیستر ها جایگاه انان را در کسترلی میگیرند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۶ ، ۱۷:۱۳
محسن حیدری

#ند_استارک 🐺:
-"همیشه انقدر مرگ براتون جالب بوده،  لرد بیلیش؟

#پیتر_بیلیش 🕊:
-"این قتل نیست که برای من جالبه لرد استارک،  این شمایین که برام جالبید
تو مثل مردی میمونی که روی یخ نازک در حال رقصیدنه.
من میگم به زودی یه در اب افتادن اصیل در انتظارته به نظرم صدای ترک خوردن یخ رو هم امروز صبح شنیدم! "

(اشاره به بحث ند و رابرت به دلیل مخالفت او برای کشتن دنریس تارگرین و تحویل نشان دست پادشاه!)

دیالوگ های ماندگار فصل اول سریال game of thrones

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۶ ، ۱۷:۱۱
محسن حیدری

♦️اتفاقاتی که در آیرون بورن خواهد افتاد: خطر اسپویل‼️

اسپویل کنندگانی نیز امسال در تلاشند تا اطلاعاتی را پیرامون این سریال کشف کرده و سریال را لیک کنند. جای تعجب نیست که عوامل این سریال نیز هرگونه راهی را برای مقابله با آنها سد کنند. همانطور که گفتیم امیلیا کلارک ممنوعیت اجتماعی رسانه ای سختی برای سریال را تایید کرد و همچنین لیام کانینگهام گفته بود که شرایط امنیتی خاصی برای لو نرفتن فیلمنامه فصل هشتم در نظر گرفته شده است.

احتیاط ویژه ای در مکان فیلمبرداری وجود دارد و ستارگان در داخل و خارج بلفاست، ایرلند شمالی، جا به جا می شوند تا روند معمولی فیلمبرداری به اتمام برسد و مشاهداتی مبنی بر رفت و آمد سوفی ترنر، کیت هرینگتون، کریستوفر هیوجو و سایرین در این روزها وجود داشت.

جدای از این موارد که پیش از این گفته بودیم و صرفا جهت یادآوری مجددا اشاره کردیم، ما میخواهیم خبر جدیدی در مورد مجموعه های فیلمبرداری سریال بازی تاج و تخت بگوییم که اینبار شامل Ironborn می شود.

خطر اسپویل بزرگ

بنا به منابعی موثق فیلمبرداری این هفته در بندبریج، استودیوی ایرلند شمالی بود. ما پی بردیم که فیلمبرداری از یک کشتی بزرگ و پرده های سبز بود که این سریال معمولا از این کشتی ها برای استفاده های مختلفی بهره میبرد اما اسپویل بزرگ و هیجان انگیز این بود که دیده شده فیلمبرداری از یارا گریجوی (جما ولان) و تیون گریجوی (الفی آلن) باهم صورت گرفته است. این دو بازیگر در حالی دیده شدند که به همراه مردانی از آیرون بورن بودند. (با توجه به لباسهایشان)

جزئیات این صحنه هنوز مشخص نیست اما میتوان حدس هایی در مورد آن زد. آخرین باری که ما یارا را دیدیم، در وضعیت بدی بود و عمویش او را در مقر پادشاهی زندانی کرده بود. با این حال هیچ شخصیت اصلی دیگری در این فیلمبرداری نبود و نشان میدهد که یورون (پیلو اسبک) در این صحنه حضور ندارد و احتمال میرود که همراهان عمویش، یارا را آزاد کرده باشند.

اگر یورون او را به کشتی دیگری منتقل کرده باشد، احتمال دارد که صحنه فیلمبرداری شده، صحنه نجات او بوده باشد (همانطور که تیون در فصل پیش قصد آن را داشت)؟ یا یارا خود فرار کرده و این کشتی اتفاق دیگری را شامل میشود؟ ما هنوز نمیدانیم اما همینکه یارا در کنار برادرش دیده شود، خوشحال کننده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۶ ، ۱۷:۰۹
محسن حیدری

در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به شخصیت مارجری تایرل در Game of thrones از دیدگاه جامعه شناسی:

بدون شک، بانو مارجری تایرل که از فصل دوم شاهد حضورش در سریال بودیم، یکی از جذابترین شخصیتهای سریال، از نطر شخصیتی و البته ظاهری است و هنوز هم هواداران خودش را دارد.

مارجری، فرزند اول و تنها دختر میس تایرل، از سرزمین های گاردن است. او همیشه و در تمام صحنه های حضورش، نشان خاندانش را که گل رز است، به همراه دارد و در میان بانوان وستروسی استایلی متفاوت و چشم نواز را دارد.

در اولین صحنه ی حضور مارجری تایرل در بازی تاج و تخت، او به عنوان ملکه ی رنلی، در مبارزه ای میان سرداران سپاه رنلی او را همراهی میکرد. در تمام مدت زمانی که مارجری در سریال حضور دارد، تنها همین یکبار او را در رنگ سبزی که متعلق به خاندان تایرل و های گاردن است میبینیم. لباسی که او برتن دارد با دو رنگ غالب سبز و آبی روشن است، آبی روشنی که رنگ مورد علاقه ی اوست و از این پس بیشتر با این رنگ او را خواهیم دید. لباس برش های حرفه ای و خلاقانه ای دارد و اکسسوری ها آن را کاملتر کرده اند. کتی که با رنگ آبی و طراحیهای طلایی، از قسمت کمر به صورت هلال جدا شده و از پایین به دامنی از همان رنگ، البته با جنس حریری لطیف که از آن در شنل هم استفاده شده است، متصل است. مارجری زنی جسور است و این به خوبی در استایل وی هم دیده میشود. برش ممتدی که اندام او را نمایان کرده، زیبایی کت را چند برابر کرده و مارجری با گردن آویز بلندی که استفاده کرده، چشم نواز تر هم شده است. این برش جسورانه است و برای کسی جز او هم استفاده نشده است.

در ابتدای امر، به این موضوع که او در یک مبارزه ی تفریحی حضور دارد اشاره کردیم، و البته که رنلی هم در جنگ است. بانو مارجری، با اکسسوری تزئیناتی که در قسمت سر شانه استفاده کرده است، خواسته که چیزی مانند زره جنگجویان را داشته باشد و این زره نمادین فورم شنل را صد پله زیباتر کرده است.

موها به سادگی آراسته شده است و گیسوان بافته اش را با گل رزی به رنگ طلایی از پشت به یکدیگر متصل کرده است تا در کنار شال سبز رنگش، ما نشانه های بیشتری از تایرل ها را ببینیم. جالب است که بدانید این لباس پوشیده ترین لباسی است که مارجری پوشیده است و در عین حفظ استایل شخصی اش، بسیار دلنشین و زیبا به نظر میرسد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۶ ، ۰۱:۴۰
محسن حیدری

♦️امیلیا کلارک از چندین پایان برای فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت میگوید‼️

با تشکر از لیک شدن ها، فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت پیش از پخش اپیزود اول کاملا اسپویل شده بود. امیلیا کلارک (دنریس تارگرین) در مصاحبه با تلگراف در مورد موارد امنیتی که مانع درز خبری از فصل جدید و تکرار مجدد تاریخ میشود، گفت: «ما توی این سال ممنوعیت اجتماعی خیلی سختی داریم. چون مردم باید از اسپویل کردنش برای هرکسی دست بردارن! این واقعا خسته کنندست.»

امیلیا کلارک اکانت شخصی پرطرفداری را در اینستاگرام دارد و وقتی او از چیزهایی مرتبط با فصل هشتم پیت میگذارد، بازخوردهای زیادی دارد. (مثلا با رنگ کردن موهایش به رنگ موی دنریس، خبر اول اکثر خبرگزاری های مهم شد!)

اما مسئله مهم این است که کلارک گفته های کیسی بلویس در ماه سپتامبر را در مورد چند پایانه بودن سریال بازی تاج و تخت تایید کرد. او گفت که تهیه کنندگان سریال یعنی بنیوف و ویس «چندین پایان را نوشته اند.»

«هیچکدوم از بازیگرا در مورد پایان واقعی سریال چیزی نمیدونن .. اگه خبری در این باره پخش شد باورش نکنین. چون احتمالا حقیقت نداره.»

البته لازم نیست که ما این صحبت ها را کاملا باور کنیم. چون احتمال اینکه عوامل سریال برای گمراه کردن مخاطبین این مسائل را بگویند، زیاد است. حتی اگر کلارک دروغ نگفته باشد هم از HBO صرف چنین هزینه ای بعید است. چرا که بودجه هرچند عظیم اما محدود است. این احتمال هم وجود دارد که برای هرشخصیت چندین پایان در نظر گرفته شود که باز هم با کمی فکر کردن میتوان فهمید چندان ممکن نیست!

همچنین اگر بخاطر داشته باشید مصاحبه ای از نیکولای کستر والدو (جیمی لنیستر) گذاشته بودیم که این کار را احمقانه میدانست: «این کار به نظر من احمقانه میاد. اونا نمیان 100 هزار دلار برای یه روز هدر بدن، درحالیکه نمیخوان استفاده ای ازش کنن. این داستانا اتفاق نمیفته.»

در جای دیگری نیز کلارک در مورد اینکه بازی در نقش دنریس چه تاثیری بر زندگی اش داشته، این چنین گفت:

«این نقش نگرشی رو به من داد تا بفهمم بودن به جای زنی که بر علیه نفرت و نابرابری قد علم میکنه، چه حسی داره.»

و اینکه دنریس به عنوان یک زن قدرتمند شد، را نمیتوانید مخفی کنید. این باعث بیشتر شدن صداهای برابری حقوق در جامعه است که باید برای آن تلاش شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ آذر ۹۶ ، ۲۰:۱۷
محسن حیدری

سریال گیم آف ترونز را شاید بتوان موفق ترین و محبوبترین سریال تاریخ دانست و نمرات بالایی که اپیزودهای این مجموعه از سایت IMDB گرفته اند گویای این قضیه است ، در ادامه میتوانید اپیزودهایی که امتیاز بالای 9.7 گرفتند را مشاهده فرمایید

1-Battle Of The Bastards #S06E09
2-The Winds Of Winter #S06E10
3-HardHome #S05E08
4-The Rains Of Castamere #S03E09
5-The Spoils Of War #S07E04
6-The Door #S06E05
7-The Childeren #S04E10
8-The Mountain And The Viper #S04E08
9-The Laws Of Gods And Me #S04E06
10-The Lion And The Rose #S04E02

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ آذر ۹۶ ، ۲۰:۰۹
محسن حیدری

از دیالوگ های ماندگار صحبتهای تیون گریجوی در معرفی روس بولتون میباشد که در ادامه خواهید خواند:

"صورتی اصلاح شده و پوستی صاف و معمولی رو داره، خوشتیپ نیست، ولی چنان هم ساده به نظر نماید. با وجود حضور در نبردها، هنوز زخمی برنداشته ... با آنکه چهل سال از سن او می‌گذرد، هنوز چین و چروکی بر چهره‌اش نیست، و به ندرت خطی بر روی صورتش دیده میشود. لبانی نازک دارد بطوریکه وقتی آن ها را بر هم می فشرد، گویی از صورتش محو می‌شود. چیزهایی هستند که هیچگاه در او تغییر نمی‌کند، صورتش بی تغییر است و خشم و شادی ها در ظاهر او تفاوتی ایجاد نمی‌کنند. آنچه که بین او و رمزی مشترک است، چشمانشان است. چشمانش به مانند یخ است. ریک در عجب است که آیا او تا به حال گریسته است. اگر چنین باشد، آیا اشک‌ها روی گونه‌اش یخ بسته‌اند؟

یکبار پسری که تیان گریجوی نامیده می‌شد، وقتی که دور میز شورا با راب استارک نشسته بودند و در حالی که از تمسخر بولتون لذت می‌برد، صدای نازک او را تقلید می‌کرد، و لطیفه‌ای درباره زالو تعریف می‌کرد. او باید دیوانه باشد، که چنین مردی را به تمسخر گرفته است. کافی است فقط به بولتون نگاه کنید تا بفهمید قساوت کل فری‌ها روی هم، انگشت کوچک قساوت او نمی‌شود..."

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ آذر ۹۶ ، ۱۹:۵۵
محسن حیدری

شاه شب یکی از مقتدرترین و شاید جذابترین شخصیتهای منفی سریال game of thrones میباشد که در فصل هفتم دیدیم که چگونه موفق شد با فرو ریختن دیوار راهی برای رسیدن به وستروس و ایسوس پیدا کند ، حال با هم در یک تئوری به آخرین هدف نایت کینگ نگاهی خواهیم داشت:


🔷 این تئوری برا آن اساس است که اخرین هدف نایت کینگ در سریال رسیدن به جزیره چهره ها( Isle Of Faces) در دریاچه چشم خدایان( God's eye) بزرگترین دریاچه وستروس میباشد. دریاچه جزو سرزمین های رودخانه میباشد، جایی که فرزندان جنگل(کسانی که نایت کینگ را بوجود اوردند) با انسان های نخستین پیمان مبارزه با وایت واکر ها را امضا کردند.
🔹تئوری بر آن دلالت دارد در آن جزیره یکسری قدرت های جادویی وجود دارد که باعث شود نایت با استفاده از آن جادو بتواند سرباز های ارتش مردگان را زنده کند.
🔶پیشگویی میشود که نایت کینگ برای قرنهاست تلاش میکند تا به این جزیره برسد اما هربار انسان ها از رسیدن وی به این جزیره جلوگیری میکنند. و اکنون با داشتن اژدها و ارتشی بزرگ، رسیدن به این جزیره برایش میسر میباشد.

❗️در جزیره چهره ها قدرت های جادویی زیادی وجود دارد، مانند ویژن های سبز رنگ که نایت کینگ با استفاده از آن میتواند سبزبینی های مثل برن انجام دهد همچنین با همین جادو نیز سربازان ارتشش را زنده کند.
🌐از لحاظ مقیاس فواصل در نظر بگیریم، ایست واچ نزدیکترین مکان از دیوار به دریاچه چشم خدایان میباشد که نایت کینگ در فصل اخر از این مکان از دیوار گذشت. هارنهال نیز در شمال دریاچه چشم خدایان ساخته شده است.
و همچنین حرف های زیادی راجب جزیره چهره خدایان از دهن بیشتر عوامل سریال شنیده میشود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ آذر ۹۶ ، ۱۹:۵۱
محسن حیدری

بازیگر نقش ند آمبر در محل فیلمبرداری فصل هشتم سریال game of thrones دیده شد!!!

اکنون، دوباره یکی از بازیگران مجموعه بازی تاج و تخت در بلفاست رؤیت شد. نقش ند آمبر، برای کسانی که بخاطر نمی آورند، در فصل هفتم نقش بسیار کوتاهی بود. ما او را به همراه آلیس کاراستارک، از سکانس تقاضای جان اسنو از آنها برای اعلام وفاداری به خاندان استارک میشناسیم. هم اینک، این بازیگر جوان ۱۲ ساله در بلفاست رؤیت شده است.

سایت Wiki of Thrones، در خبری که منتشر کرده، به نقل از منابعش اعلام کرده که هری گرسبی در فرودگاه بلفاست مشاهده شده است.

علیرغم اینکه، مدت کوتاهی در فصل هفتم، شاهد حضور گرسبی در سریال بودیم، اما با توجه به بازگشت جان و تمرکز اصلی مجموعه بر تحولات شمال، یحتمل نقش پررنگ تری را ایفا کند و خاندان آمبر، در ذهن طرفدان، شناخته تر شود.

جالب آنجاست که «لست هارث»، قلمرو خاندان آمبر، دقیقا در جنوب دیوار واقع شده و وایت واکر ها طبیعتا، در اولین پیکارشان به مصاف آمبر ها بروند. این احتمال فیلمبرداری داستان دفاع از لست هارث را در فصل هشتم قویا افزایش میدهد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ آذر ۹۶ ، ۰۱:۱۹
محسن حیدری