دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

اخبار و دانلود سریال game of thrones

دانلود ، اخبار ، بازیگران ، عکس و همه چیز از سریال game of thrones

آخرین نظرات

توضیحاتی درباره نبرد بزرگ چمنزار سرخ

دوشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۰۴:۵۱ ب.ظ

توضیحاتی کامل بخوانید درباره نبرد بزرگ چمنزار سرخ:

در سال ۱۹۶ بعد از فتح، دیمون بلک‌فایر، فرزند حرامزاده ی اگان تارگرین چهارم و دختر عمویش، پرنسس دینا تارگرین قصد غصب کردن تخت آهنین از پسر قانونی اگان و خواهرش ملکه نیریس را داشت و به همین علت دومین نبرد بزرگ در دوره ی سلطنت تارگرین ها رخ داد. کشمکش و جنگ حدود یکسال دروسترلندز، ریچ وریورلندز  و نقاط دیگر به طول انجامید.

سال ۱۹۷، یک سال از آغاز شورش دیمون بلک فایر گذشته بود که سپاهیان دیرون دوم و دیمون در دشت بی نامی به هم رسیدند. در این نبرد سپاهیان دیرون دوم را پسرانش پرنس بیلور بریک اسپیر  وپرنس میکررهبری می کردند.

آغازنبرد چمنزار سرخ :
دیمون بلک فایر در روز نبرد درخشان ظاهر شد. او در ابتدا پیش قراول ارتش دشمن،  لرد ارن را در هم شکست و ویل وین وود و شوالیه ی  ناین استارز را کشت. سپس با سر گواین کوربرای از گارد شاهنشاهی به نبرد تن به تن پرداخت. جنگ این دو بسیار مهیب بود و دیمون شمشیر مشهورش بلک فایررا به دست داشت و گواین با شمشیر والریایی اش لیدی فورلورن می جنگید. آن دو تا جایی جنگیدند که گواین چندین زخم برداشت و  بر زمین افتاد. آن گاه دیمون دست از نبرد کشید و مطمئن شد زخم دیگری بر سر گواین وارد نشود سپس دستور داد تا گواین را به عقب سپاه ببرند تا آسیب دیگری به او نرسد.

در این زمان بلاد ریون و همراهانش؛ ریونز تیت (دندان های کلاغ) به بالای وپینگ ریج( پل گریان) رفتند و در آنجا در محل مناسبی کمین کردند. بلاد ریون تیرانداز ماهری بود و پرچم های بلک فایر را نشانه گرفت و دستور تیراندازی به آن نقطه را داد. از آنجا که بلاد ریون می دانست دیمون هرگز پسرانش را در میدان جنگ ترک نمی کند، ابتدا اگان بلک فایر؛ پسر بزرگتر دیمون بلک فایر را به ضرب تیر کشت. سپس با هفت تیر پی در پی، تن دیمون را شکافت و او را کشت. ایمون بلک فایر (دیگر پسر دیمون) با مرگ پدر، شمشیرش، بلک فایر را برداشت و رهبری ارتش شورشی را به دست گرفت اما بلاد ریون به او نیز فرصت نداد و با تیر جانش را گرفت.

با مرگ رهبران قیام، ارتش دیمون پا به فرار گذاشتند ولی  بیتراستیل که در ابتدا جناح راست سپاه دیمون را فرماندهی می کرد سعی کرد  این فرار را تبدیل به یک به ضد حمله ی عظیم کند. در میانه ی نبرد، بیتر استیل به برادر ناتنی و دشمن قدیمی خود، بلاد ریون رسید و آن دو سخت با هم درگیر شدند، در نبرد بین آن دو بیتر استیل چشم بلاد ریون را از حدقه در آورد.

در این هنگام بیلوربریک اسپیر با لشکری متشکل از قوای استورمزلند و دورن از پشت سر سپاه شورشیان را مورد هجوم قرار داد. و در نهایت سپاه شورشی دیمون، بین دو سپاه وفادار به شاه،  شکست خورد.

چنین گفته می شود که اگر دیمون بلک فایر به جای آن که زمانش را برای محافظت و انتقال سر گواین کوربرای به عقبه سپاه هدر می داد به ارتش میکر حمله می کرد، می توانست قبل از رسیدن بیلور بریک اسپیر،  لشکر میکر را در هم بشکند و در آن صورت سرنوشت جنگ به کل تغییر می کرد.

بر اثر این نبرد بزرگ ۱۰ هزار مرد در میدان نبرد کشته شدند و دشت نبرد بعد از آن چمنزار سرخ( رد گراس فیلد) نامیده شد. دیمون بلک فایر و دو پسر دوقلویش (اگان بلک فایر و ایمون بلک فایر) کشته شدند. بیتر استیل به همراه پنج پسر دیگر دیمون که زنده مانده بودند به تایروش گریخت و لشکر مزدور معروف گولدن کمپانی (همراهان طلایی) را ساخت.

منبع: کانال وینترفل

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۱۱/۱۶
محسن حیدری

سریال گیم آف ترونز

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی