دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

اخبار و دانلود سریال game of thrones

دانلود ، اخبار ، بازیگران ، عکس و همه چیز از سریال game of thrones

آخرین نظرات

خدای بی شمار چهره

چهارشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۱۰ ق.ظ

خدای بیشمار چهره، خدایی است که توسط مردان بی چهره پرستیده می شود. مردان بی چهره صنفی از قاتلان هستند که در شهر آزاد براووس اقامت دارند.
مؤسس مردان بی چهره به این باور رسید که تمام جمعیت های مختلف بردگان در والریا، به سمت یک خدای واحد مرگ، البته در تجسم های متفاوت دعا می کنند. پس در کوهور، خدای بی نهایت چهره، بز سیاه، در یی تی شیر شب و در مذهب هفت، غریبه نامیده می شود.
این باور به یک خدای واحد در تجسم ها یا "چهره" های بیشمار، در خانه سیاه و سفید بازتاب واضحی دارد. خانه سیاه و سفید به عنوان یک معبد عمومی با تعداد زیادی از مجسمه های خدایان مرگ، که شامل غریبه هم هست، شناخته می شود.
پیروان خدای بسیار چهره باور دارند که مرگ پایانی رحمت آمیز بر رنج ها است. این صنف در مقابل قیمتی، هدیه مرگ را برای هر فردی در جهان تضمین می کنند، با این باور که قتل نوعی آیین دینی برای خدایشان است. در معبد صنف، آن افرادی که به دنبال پایانی بر رنج ها هستند، می توانند از یک جام سیاه بنوشند که باعث مرگ بی درد آن ها می شود.
زمانی که یک مرد بی چهره هویتش را رها می کند تا به خدمت خدای بسیار چهره درآید، او تنها باید اهدافی را که به او گفته می شود، بکشد، نه این که خود تعیین کند که چه کسی ارزش «هدیه» آن ها را دارد.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۱۰/۲۰
محسن حیدری

سریال گیم آف ترونز

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی