دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

اخبار و دانلود سریال game of thrones

دانلود ، اخبار ، بازیگران ، عکس و همه چیز از سریال game of thrones

آخرین نظرات

دانلود تمامی قسمت های فصل هفتم سریال game of thrones

چهارشنبه, ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۲۸ ق.ظ

دانلود تمامی قسمت های فصل هفتم سریال game of thrones بصورت کاملا رایگان با زیرنویس فارسی هماهنگ

در این پست تمامی قسمت های فصل هفتم سریال محبوب game of thrones لحظاتی پس از انتشار رسمی و پخش از شبکه تلویزیونی HBO بصورت کاملا رایگان و بدون سانسور همراه با زیرنویس فارسی برای شما عزیزان قرار خواهد گرفت


طبق روندی که هر ساله در رسانه downloadserial داشته ایم امسال نیز با فصل 7 سریال بازی تاج و تخت در خدمت هواداران و مخاطبان این مجموعه تلویزیونی پرطرفدار هستیم ، با آغاز فصل هفتم دوشنبه هر هفته لحظاتی پس از پخش هر اپیزود از شبکه تلویزیونی اچ بی او آمریکا لینک دانلود آن بصورت کاملا رایگان در ادامه مطلب قرار خواهد گرفت.

خلاصه قسمت 6 فصل 7:

اپیزود ششم فصل هفتم سریال گیم آف ترونز نیز با عنوان beyond the wall منتشر شد ، این قسمت امتیاز 9.6 را از سایت imdb کسب کرد.

این قسمت همانطور که از نامش پیداست بیشتر ماجرای آنسوی دیوار را به تصویر کشید ، هفت نفر از بهترین مبارز های وستروس راهی شدند تا یک وایت را بصورت زنده اسیر کنند و برای سرسی ببرند تا او درک کند که جنگ واقعی بین زنده ها و مرده هاست و فعلا بیخیال تاج و تخت شود!!!

در وینترفل تنش های لفظی زیادی بین آریا و سانسا بوجود آمد و بالاخره پیتر بیلیش موفق شد به هدفش برسد ، آریا نامه ای که فصل نخست سانسا برای راب فرستاده بود و از او خواسته بود تا تسلیم جافری شود خواند و حالا آریا سانسا را یک خائن میداند و او را یکی از عوامل کشته شدن پدرشان ند استارک میداند.

طبق نامه ای که از کینگز لندینگ آمد سانسا برین را بعنوان نماینده خود به مقر پادشاهی فرستاد ، حال باید دید با وجود لیتل فینگر چه اتفاقی در وینترفل خواهد افتاد.

در آنسوی دیوار دیدیم که جان اسنو و همراهانش توسط هزاران وایت واکر محاصره شدند ، توروس از میر نیز بر اثر زخم هایی که از خرس مرده خورده بود کشته شد ، یکی از جذابترین سکانس های این اپیزود حضور دنریس تارگرین همراه با سه اژدهایش به آنسوی دیوار بود و کمکش به جان اسنو و همراهانش بود که در این بین یکی از اژدهایان (ویسیریون) توسط شاه شب کشته شد و دیدیم که حالا ویسیریون توسط نایت کینگ دوباره زنده شده است.

خلاصه قسمت 5 فصل 7:

اپیزود پنجم فصل هفتم سریال گیم آف ترونز با عنوان eastwatch توانست نمره 9.2 را از سایت imdb کسب کند.

دنریس تارگرین نشانه هایی از بی رحمی خود را در این اپیزود نشان داد ، وقتی رندل تارلی و پسرش دیکون حاضر نشدند مقابل او زانو بزنند ، دنریس به اژدهایش دستور داد تا آنها را بسوزاند و در چند ثانیه به خاکستر تبدیل کند ، سایر سربازان جیمی نیز تسلیم دنریس شدند.

تیریون همراه با داووس به کینگزلندینگ آمد تا با جیمی برای راضی کردن سرسی صحبت کند ، دیدیم که سرسی قبل تر تصمیم اش را گرفته بود و به جیمی گفت حاضر است برای مقابله با وایت واکر ها همکاری کند البته به نظر میرسد نقشه دیگری پشت این تصمیم باشد.

از طرفی دیگر گندری پسر حرامزاده رابرت باراتیون نیز به داستان بازگشت ، همانطور که دیدید او از نظر اخلاقی بسیار شبیه به رابرت است و مثل او برای مبارزه از پتک استفاده میکند.

در سیتادل گیلی نکات مهمی را درباره والدین جان اسنو در کتابی خواند ، سم نیز بالاخره تصمیم میگیرد سیتادل را ترک کند و احتمالا مسیر شمال را انتخاب کرده است.

نگران کننده ترین سکانس این قسمت هم در وینترفل اتفاق افتاد ، پیتر بیلیش باز هم معلوم نیست برای تفرقه انداخت در شمال چه نقشه ای در سر دارد ، به نظر میرسد نقشه های لیتل فینگر در این اپیزود پیشرفت داشت و همین امر طرفداران را نگران آینده وینترفل میکند.

و بالاخره جان اسنو ، گندری ، داووس و جوراه مورمنت به قلعه ایست واچ در دیوار رفتند و با تورموند ، سگ شکاری و انجمن برادری همراه شدند تا به جنگ با مردگان بروند.

خلاصه قسمت 4 فصل 7:

اپیزود چهارم سریال بازی تاج و تخت با عنوان the spoils of war دوشنبه هفته پیش روی آنتن شبکه hbo رفت ، این قسمت توانست نمره فوق العاده 9.9 را از سایت imdb کسب کند.

ابتدا به دراگون استون میرویم ، جان اسنو به آنچه که برایش به دراگون استون آمده بود رسید ، او منبع شیشه اژدها را پیدا کرد همچنین تصاویری از نقاشی هایی که انسان های نخستین درباره وایت واکرها کشیده بودند را نیز به دنریس نشان داد تا او را برای مبارزه با آدر ها قانع کند.

در کینگز لندینگ سرسی توانست با پرداخت مقدار زیادی از قرضش به بانک آهنین براووس آنها را راضی کند که در جنگ پیش رو لنیستر ها را حمایت کنند.

به وینترفل میرویم ، آریا استارک بالاخره به خانه بازگشت و لحظه دیدارش با خواهر بزرگتر یعنی سانسا بسیار تماشایی بود ، آریا البته به دیدن برن نیز رفت البته برن از وقتی کلاغ سه چشم شده است بسیار سرد شده و از هیچ اتفاقی هیجان زده نمیشود ، دیدیم که در این اپیزود پیتر بیلیس خنجر والریایی را به برن هدیه داد و برن نیز آن را به آریا استارک بخشید.

و اما میرسیم به مهمترین و جذابترین بخش از اپیزود "غنایم جنگی" ، دنریس تارگرین با اژدهایش دروگون و لشگر دوتراکی ها به جیمی لنیستر و یارانش حمله کرد ، در این نبرد دنریس موفق شد سربازان لنیستری را به خاکستر تبدیل کند و پیروز این نبرد شود ، اما بران موفق شد با دستگاهی که کایبرن طراحی کرده بود تیری را به بال دروگون بزند و آن را زخمی کند ، باید برای آگاه شدن از وضعیت بران و جیمی تا قسمت بعد صبر کنیم.

خلاصه قسمت 3 فصل 7:

قسمت سوم فصل هفتم با عنوان "عدالت ملکه" هفته قبل از شبکه HBO پخش شد ، این اپیزود از سایت imdb امتیاز خوب 9.4 را کسب کرد ، ابتدا به دراگون استون میرویم ، بالاخره چیزی که مدتها هواداران منتظرش بودند اتفاق افتاد و جان اسنو با دنریس ملاقات کرد ، دیدیم که با مشاوره های تیریون بالاخره دنریس با برداشت جان از دراگون گلس موافقت کرد ، به نظر میرسد با توجه به اینکه دنریس دو متحد اصلی خود یعنی دورنی ها و تایرل ها را از دست داده است اتحاد او با جان اسنو را میتوان حتمی دانست.

به کینگز لندینگ میرویم، سرسی با دریافت هدیه یورون گریجوی درخواست ازدواج با او را پذیرفت اما به بعد از جنگ موکول کرد ، ملکه انتقام سختی از الاریا سند و دخترش گرفت.

یکی از جذابترین سکانس های اپیزود سوم در سیتادل رخ داد ، جایی که بالاخره تلاش های سم تارلی جواب داد و جوراه مورمنت سلامتی خود را به دست آورد.

در وینترفل مثل همیشه پیتر بیلیش در فکر نقشه ای برای تاثیرگذاری روی سانسا است ، برن استارک نیز به وینترفل بازگشت و دیدار دوباره او با سانسا یکی از صحنه های تاثیر گذار این اپیزود بود.

در سکانس پایانی نیز دیدیم که اولنا تایرل توسط جیمی لنیستر کشته شد ولی قبل از مرگش راز قتل جافری را برای جیمی بازگو کرد.

خلاصه قسمت 2 فصل 7:

ابتدا به دراگون استون میرویم جایی که دنریس تارگرین و یارانش در آنجا ساکن شده اند ، دنی با مشاوره های تیریون توانست یارا گریجوی و الاریا سند و اولنا تایرل را قانع کند تا مستقیما به کینگز لندینگ حمله نکند و با نقشه تیریون برای تصاحب تخت آهنین عمل کنند ، در ادامه دیدیم که ملیساندر به سراغ دنریس آمد و به او پیشنهاد داد ملاقاتی با جان اسنو داشته باشد و با او متحد شود.

در کنیگز لندینگ سرسی لنیستر سران چند خاندان را جمع کرده تا آنان را قانع کند برای مقابله با دنریس با او متحد شوند ، مهمترین کسی که سر جیمی قصد ترغیب او برای اتحاد با لنیسترها را داشت رندون تایرل بود که باید دید چه تصمیمی خواهد گرفت.

در سیتادل سم تارلی که روز به روز بر دانش و تجاربش افزوده میشود دست به ریسک بزرگی میزند ، او تصمیم میگیرد بدون اطلاع دادن به اساتید روشی قدیمی و خطرناک برای درمان سر جوراه مورمونت را امتحان کند.

جان اسنو نیز در وینترفل پس از دریافت نامه تیریون تصمیم میگیرد به دیدار دنریس برود ، البته تقریبا تمامی سران خاندان و خواهرش دنریس با رفتن او مخالف بودند.

آریا استارک که تصمیم داشت به کینگز لندینگ برود و سرسی را به قتل برساند وقتی متوجه شد جان اسنو وینترفل را از چنگ بولتون ها خارج کرده مسیرش را تغییر داد و راهی وینترفل شد ، آریا در راه بازگشت با دایر ولف خود یعنی نایمریا نیز روبرو شد اما نایمریا از همراه شدن با آریا امتناع کرد و راه خود را درپیش گرفت.

بالاخره میرسیم به مهمترین اتفاق قسمت دوم game of thrones ، یورون گریجوی با ناوگانش به کشتی ها یارا گریجوی و الاریا سند حمله کرد ، در این درگیری یورون موفق شد دو تا از دخترهای الاریا سند را بکشد ، همچنین الاریا سند و یارا گریجوی را دستگیر کند ، مطمئنا الاریا سند که قاتل دختر سرسی لنیستر است میتواند هدیه خوبی برای او باشد.

خلاصه قسمت 1 فصل 7:

آریا: در اپیزود یک دیدیم که چگونه آریا استارک خاندان فری را سرنگون کرد و نسل فری ها را از بین برد ، البته به نظر میرسد هدف بعدی آریا به قتل رساندن سرسی لنیستر باشد.

برن: برن استارک بالاخره به دیوار رسید و باید دید چه کاری میتواند برای جلوگیری از حمله وایت واکر ها انجام دهد ، از سوی دیگر شاهد بودیم غول ها نیز به دسته وایت واکر ها اضافه شده اند و این یعنی قدرت بیشتر و احتمال سقوط دیوار.

جان: مجادله لفظی بین جان و سانسا یکی از مهمترین اتفاقات وینترفل بود ، از لبخند های پیتر بیلیش میشد حدس زد که او از این قضیه خوشحال است و باید دید چگونه از آب گل آلود ماهی میگیرد.

سرسی: در کینگز لندینگ سرسی لنیستر رویای حکمرانی به کل دنیا را در سر میپروراند ، یورون گریجوی با تمام کشتی هایش به مقر پادشاهی آمد و از سرسی خواستگاری کرد ، با توجه به منفی بودن جواب سرسی باید دید یورون چه کاری برای راضی کردن ملکه انجام میدهد.

سمول تارلی: سم که شرایط سختی در سیتادل دارد میخواهد به هر قیمتی شده راهی برای دستیابی به اطلاعاتی در مورد مکان شیشه اژدها به دست بیاورد ، البته بالاخره خبری هم از جوراه مورمنت آمد و باید دید سرنوشت جوراه به کجا میرسد.

دنریس: بالاخره دنریس تارگرین به دراگون استون رسید ، باید دید دنریس چه نقشه ای برای پس گرفتن قدرت از لنیسترها در سر دارد.

آنچه در فصل ششم گیم آف ترونز گذشت:

در فصل شش مجموعه game of thrones اتفاقات مهم و سرنوشت سازی رخ داد که به مهمترین آنها اشاره ای خواهیم داشت تا با فراغ بال بیشتری به استقبال فصل هفتم برویم ، قسمت پنجم از فصل ششم شاهد یکی از دراماتیک ترین اپیزودهای کل سریال بودیم جایی که هودور با فداکاری جانش را فدای برن استارک کرد تا به یکی از محبوبترین کاراکترهای سریال تبدیل شود و خیلی از هواداران با اشک تیتراژ پایانی قسمت 5 را ببینند ، اما از نطر محبوبیت دو قسمت پایانی فصل ششم توانستند بسیاری از رکوردها را در سایت imdb جابجا کنند ، قسمت نهم یا همان نبرد حرامزاده ها که جنگ بین جان اسنو و رمزی بولتون برای بازپسگیری وینترفل بود یکی از پرخرج ترین و تماشایی ترین اپیزودهای کل مجموعه بود که با امتیاز 9.9 از سایت imdb جاودانه شد ، در قسمت پایانی فصل دهم نیز شاهد خودنمایی سرسی لنیستر بودیم ، ملکه جدید وستروس با نابود کردن قدرت اسپارو اعظم و افرادش و همچنین نابودی مارجری و خانواده تایرل ها بر تخت پادشاهی نشست.

از سوی دیگر شاهد لشگر کشی دنریس تارگرین به سوی کینگز لندینگ بودیم که به نظر میرسد در فصل هفتم نبرد دو ملکه بسیار تماشایی باشد

آموزش دانلود از آپلودبوی:

ابتدا روی لینک مورد نظر کلیک کنید ، صفحه ای برای شما باز میشود که دو راه را جهت دانلود به شما پیشنهاد میکند ، روی گزینه دانلود کُند کلیک کنید ، حال به صفحه جدیدی منتقل میشود که باید 25 ثانیه صبر کنید ، سپس روی ایجاد لینک دانلود کلیک کنید تا به صفحه جدیدی که لینک دانلود در آن قرار دارد منتقل شوید ، حالا با کلیک روی لینک ساخته شده میتوانید دانلود خود را آغاز کنید

__________________________

برای دانلود تمامی قسمت های فصل هفتم game of thrones با زیرنویس فارسی به ادامه مطلب بروید

قسمت 1 با کیفیت 480 + قسمت 1 با کیفیت 720 x265 +قسمت 1 با کیفیت 720 + زیرنویس فارسی

قسمت 2 با کیفیت 480 + قسمت 2 با کیفیت 720 + زیرنویس هماهنگ با 480 + زیرنویس هماهنگ با 720

قسمت 3 با کیفیت 480 + قسمت 3 با کیفیت 720 + زیرنویس هماهنگ با هر دو نسخه

قسمت 4 با کیفیت 480 + قسمت 4 با کیفیت 720 + زیرنویس هماهنگ با هر دو نسخه

قسمت 5 با کیفیت 480 + فسمت 5 با کیفیت 720 + زیرنویس فارسی

قسمت 6 با کیفیت 480 + قسمت 6 با کیفیت 720 + زیرنویس فارسی

قسمت 7 با کیفیت 480 + قسمت 7 با کیفیت 720 + زیرنویس فارسی

نظرات  (۳۳)

خیلی ممنون امیدوارم زودتر زیرنویس بگزارید من خیلی منتظر بودم
ممنونم از سایت خوبتون.زیر نویس فقط اگه بزارین ممنون میشم

سلام دوزتان چرا زیرنویس قسمت 2 دان نمیشه هرکاریش میکنم
آقا چرا با وجود اینکه برن استارک از قسمت قبل به دیوار رسید هنوز به جان اسنو نرسیده و در مورد بدنیا اومدنش چیزی نگفته؟کلا دو قسمت فریز شد تا جان اسنو بره دیدن دنریس دیگه نتونه باهاش حرف بزنه...به نظر من این کار کش دادن بیخودی موضوعه...
ضمنا خود جان اسنو تو قسمت دوم میگه چند روز قبل پیغام از دنریس دریافت کرده پس چرا برن که با اوم سختی به دیوار رسید بعد چند روز هنوز پیش جان نرفته؟؟؟ به نظر من اینجا یا خط زمانی داستان مشکل داره یا اشتباه نویسنده یا فیلمنامه است.
این رو هم در نظر بگیرید که ممکنه خود برن نخواسته پیغام اومدنش رو بفرستن گرچه ما دقیقا دلیلش رو نمیدونیم.
آیدین جان تمام جذابیت فیلم به همینه که سردرگمت میکنه که چه اتفاقی قراره بیفته 
چرا زیرنویس قسمت 3هنوز اپ نشده
سلام دوستان من یکم گیج شدم چرا باید دنریس و جان عمه و برادرزاده باشن ؟ مگه لیانا همسر رابرت نبود پس جان پسر رابرت میشه نسبت رابرت با دنریس چیه ؟
پاسخ:
جان اسنو فرزند لیانا استارک و ریگار تارگرین (برادر دنریس) هست ، لیانا قرار بود با رابرت ازدواج کنه ولی توسط ریگار دزدیده شد
شمام معلوم نیست کی براتون زیرنویس میکنه اماده خورین..خب کارتون حرفه ای بود قسمت4 رو ک هک شده زیرنویس میکردین
پاسخ:
دوست عزیز تا وقتی زیرنویس انگلیسی نیاد هیچکس توی ایران زیرنویس فارسی رو نمیتونه بده بیرون ، ورژن هک شده هم چون رسمی نیست زیرنویس انگلیسی اش نیومده
آقا زیرنویس قسمت پنجم رو کی میزارید؟
پاسخ:
هنوز منتشر نشده
سلام دوستان 
چرا زیر نویس قسمت 5 رو هنوز نذاشتین
جلوش زده زیرنویس ولی وقتی دانلودش میکنی زیرنویس قسمت 4ره
پاسخ:
ببخشید اصلاح شد
زیرنویس مال قسمت 4 هست لطفا اصلاح کنید 
پاسخ:
ببخشید اصلاح شد
۲۵ مرداد ۹۶ ، ۱۱:۱۷ محمد مصطفی
ممنون از زحماتتون این قرار دادن نکاتی از ماجراهای سریال در بخش های وبلاگتون ایده خوبی بوده و اگر کسی متوجه شد بازیگر نقش پادشاه شب کیه اطلاع بدید ممنون میشم ،قسمت ششم 6 بدون زیر نویس لو رفته ولی کیفیت نداره منتظر دو شنبه صبح ساعت 9 وبلاگ شما میمونیم .

سلام

قسمت شش رو اکثر سایت ها که توسط هکر ها زودتر از موعد منتشر شده ، برا دانلود گذاشتن که از کیفیت خوبی هم برخورداره . شما نمیزارید .

قسمت ۷ کی در میاد
پاسخ:
دوشنبه 6 شهریور
slm
??chra qesmat 6 ro zud tar gozashtid
سلام خدمت شما عزیزان که رحمت زیادی میکشید.
1-فصل 7 چند قسمته؟
2-آیا فصل 7 آخرین فصله؟
3-بنظرتون آریا در قسمت 6 فصل 7 در مقابل سانسا زیاده روی نکرد؟
پاسخ:
فصل هفتم 7 قسمت دارد
این سریال 8 فصل دارد کلا
به نظرم قسمت ششم یکی از جذاب ترین قسمتهای سریال بود. صحنه نبرد با وایت واکرها بی نظیر بود،البته چند چیز هست که به نظر بیننده در نگاه اول درست در نمیاد:

1)چرا جان اسنو با اینکه می دونست یه ارتش از وایت واکرها دارن به سمت قلعه میان حاضر شد با اون تعداد کم راه بیفته و بره شکار وایت واکر! اگر همه با هم سر به نیست میشدن یا دنریس با اژدهاش دورتر می اومد چی میشد.
2) چطور دنریس تونست اینقدر زود خودشو برسونه به اونا،مگه طی الارض داشت!!
3)چطور جان اسنو تونست از آب به اون سردی در حالیکه دو سه تا وایت واکر اونو به اعماق آب می بردن بیرون بیاد و زنده بمونه!
4) عمو بنجن از کجا می دونست که جان اسنو و همراهانش اونجا گرفتار شدن و چرا باید موقعی که جانِ جان اسنو در خطر بود خودش رو می رسوند!
5) چطور عمو بنجن خودش رو اینطور احمقانه به کشتن داد،خوب می تونست دوتا اسب بیاره یا با جان اسنو فرار کنه یا لااقل بره بالای ارتفاعات تا به همین راحتی نمیره!
6) شاه شب تو اون بر سرما زنجیرهای به این کلفتی (اونم چند تا) را از کجا گیر آورد!

حالا جدا از این موارد دو مورد بود که بی اختیار آدمو متاثر می کرد:
 1) صحنه کشته شدن عمو بنجن که منو یاد کشته شدن هودور انداخت.
2) صحبت کردن دنریس با جان اسنو در آخر سریال خصوصا آنجا که جان اسنو خطاب به دنریس گفت:"همه میان تو رو به اون صورتی که هستی می بینن"
وای چه حوصله ای داشتی "علی رضا" که اینارو تایپ کردی!
دنریس که چون هوایی اومد زود رسید!
عمو بنجن هم همیشه پیگیر این ارتش مرده ها بود، حالا 3 تا اژدها تو هوا دید فهمید یه آدم زنده داره اونجا میجنگه!
نایت کینگ هم اون زنجیرهای بزرگو خودش آورده چون فکر میکنم نقش نوعی اجنه رو بازی میکنن و جن ها هم مثل ما محدودیت مکانی ندارن!
جان اسنو هم قرار نبود بره بجنگه میخواست یواشکی یه سرباز بدزده، از اولم میدونست کار سحتیه!
اینکه چجوری از آب درومد رو منم خندم گرفت :)) واقعا معلوم نشد چجوری از آب اومد بیرون
در جواب پست کیمیا باید بگم:
عزیز جون ما هم می دونیم دنریس هوایی اومد،من که نگفتم زمینی اومده که!منظور اینه که با اون بعد مسافت از جنوب تا دیوار ، زمان لازم برای رسیدن گندری به قلعه، زمان لازم برای رسیدن کلاغ به دنریس و اومدن اون با اژدهاش به پشت دیوار، امکان اینکه دنریس به موقع به جان اسنو و همراهان اون برسه، اصلا نبود. در واقع اصلی ترین ضعف این قسمت از فصل هفتم همین موضوع بود.
برای اومدن عمو بنجن در اون لحظه که به کمک جان میاد،نقدهای مختلفی در سایتهای دیگه ذکر شده و بعدا مشخص میشه چطور تونست خودشه به جان برسونه اما برای زنجیرهایی که شاه شب ازش استفاده کرد هیچ توجیهی وجود نداره و نقدی که شما نوشتی به نظرم خیلی مسخره و خنده دار است، بهتره کمی بیشتر به سریال دقت کنی.
آقا بیکارید ها،،،فیلم رو ببیند و حال کنید،،،سرتون درد میکنه واسه ایراد گرفتن هااا😂😂
تو سکانس اخر نشون داد که اژدها رو از تو اب دراوردن، شاید چند روز بعد این کارو کردن، حالا چون پشت سر هم نشون داد حتما دلیل نمیشه که همون لحظه زنجیر اوردن و اژدها رو بیرون کشیدن، برای من سواله که زنجیر رو کی به اژدها بسته اون زیر
Season 8 key miad? Adamo degh marg mikone. Khob zud zud besazid serialo
قسمت شش برای سطحی نگاه کردن عالی بود 

اما دقیق تر ....... اشغااال
یه مشت توضیحات زیادی داخل کانال است کاملا و صد در صد باهش موافقط. ..
نقد طولانیه داخل کانال تلگرام همین سایت
اپیزود 7 معرکه بوووووود.

عااااالی بود .... قسمت 6 و 7 دیگه ترکوندن ولی چرا برن از قدرتش استفاده نکرد...مثلا زودتر خبر بده که اینا رسیدن به دیوار
واقعا 1 سال باید صبر کنیم تا فصل 8 بیاد؟
بالاخره تموم شد این فصل ولی کاش ده قسمت بود، زود تموم شد. قسمت آخرم که فقط 5 دقیقه آخرش جذاب بود. فقط من سه تا سوال دارم:
1. این دیوار رو چطور ساختن، چون فکر نکنم تو کل سریال در موردش چیزی گفته باشه.
2. تو فصل اول اون یارو کلگین یا سگ با برادرش تو یه صحنه جلوی شاه رابرت درگیر شد و نگذاشت گنده کاری کنه. تو یک فصل دیگه هم بود که سرگریگور با شاهزاده دورنیشی درگیر شد و در آخر هر دو مردن اما مشاور سرسی، سرگریگور را با طریقی دوباره زنده کرد. تو قسمت آخر کلگین اومد جلوی سرگریگور و بهش گفت برادر .... ! من قاطی کردم ، یعنی اون برادری که تو قسمت اول دیدیم و این سرگریگور هر دو یکین. چون اصلا به هم شبیه نبودن.
3. چیزی که ما دیدیم از دهن اژدها بیرون میومد به رنگ آتیش نبود پس چی بود این؟
دوستان کسی به این فکر افتاد که چرا آریا بعد از اینکه فری ها رو کشت دایی شو (ادمیور تالی) از سیهچال فری ها نجات نداد؟ مثل اینکه نویسنده ها یادشون رفته ادمیور هنوز زندانیه
از جایی که یکسال باید صبر کنیم گفتم کمی بنویسم .
دائم این فکر ذهنم رو درگیر کرده بود که چطور ارتش مرده ها میتونن از دیوار رد بشن .!!!؟؟
چطور این مسئله رو حل میکنن ؟
چه چیزی وجود داره که من به اون دقت نکردم و یا چه چیزی در مورد مرده ها یا دیوار هست که من نمیدونم ؟
چطوره فکر کنیم که اون اژدها نبود بعد ، تا پایان زمستون ارتش مرده ها پشت دیوار می ماندند.و داستان هم تموم میشد.
اصلا کل این داستان بر اساس یک ترسه .....از یک آدم شجاع
و این دلیل که اونا راهشون رو پیدا میکنن.
میدونین منظورم چیه ؟
منظورم اینه که ارتش مرده ها که اصلا نمیتونستند از دیوار رد بشن ، اما جان از ترس ، کارهای شجاعانه ای کرد مثل آوردن یک مرده و رفتن پیش دنریس و ....و در نهایت یک اژدها به دست پادشاه شب داد تا بتونه از دیوار رد بشه .
تا سریال ادامه داشته باشه .
همینطور که خیلی از دوستان اشاره کردند ،نقاط ضعف مهم این فصل
 بیرون کشیدن اژدها از آبی که هیچ کس در ارتش مرده ها نمیتونه توی اون آب بره جای سواله ؟؟؟
ظاهر شدن زنجیر چند صد متری به اون درشتی ، شاید هم از بقالی یا آهنگری توی شمالی که حتی یک مغازه نداره ، آهنگری نداره ؟؟
ترس بیخود جان اسنو از ارتش مرده ها در حالی که پشت رفتارهای سنجیده و شجاعانه اش این ترس رو پنهانش کردند .
چه چیزی یخها رو آب کرد وقتی آتش مرده ها و یخها رو از بین میبره (شاید در قسمت بعد گفته بشه )
اینها زمانی که پاسخی براش پیدا نکردند و سعی کردند به سرعت از روش رد بشن ، باعث شد جذابیت داستان کم بشه چرا که قدرت داستان در این بود که هر چیزی حدس میزدی چیز  دیگه ای میدیدی اما انگار خسته شدند و راه حل پیدا نکردند و میخوان سرش رو هم بیارن .
ارادتمند همه دوستان
باسلام خدمت دوستان گُل ومسؤلین سایت که خیلی شکیبا وآپدیت هستند ممنون از زحمات بی دریغ تون ......... یه نکته هست که خیلی جالبه ومن فکر میکنم نویسنده ها حتماً درموردش مطلب دارند درآینده  که به سرانجام سریال کمک شایانی نموده و نتیجه را یهویی دگرگون وتغییر دهند اونم شخصیت عمو بنجن هستش اگه درفصل قبل خوب نگاه کرده باشین بعدازمرگ فجیع هودور برن واون دختره که فرار کردند یهویی تو اون گیر ودارعموبنجن ازراه رسید و با ازبین بردن چندوایت واکر اونا رونجات داد اگه درست به قیافه اش نگاه کرده باشین یه جوری بود ونیز دراین فصل وقتی جان اسنو تو خطر بوداومد واون ونجات داد درست سربزنگاه من فکر کنم عموبنجن کلیدی برای حل مشکل ونبرد باوایت واکرهاست چراکه خود اون ممکنه یکی ازوایت واکرها باشه بااین تفاوت که ازپوسته ی واکرها جدامیشه ومیتونه بیاد پیش زنده ها چون اون این قدرت رو داره وباوایت واکرهاست اما موقع خطرازاونا جدامیشه وهی دوباره زنده میشه من فکر کنم تمام ستاره های فیلم که مثبت بودند ازیاران جان اسنو تا مادر ونداستارک وراب و.... تو گروه مردگان هستند ولی جان اسنو ازطریق عمو بنجن یه دگرگونی عجیب بوجود میاره
پاسخ:
عمو بنجن بعد از نجات جان کشته شد
سلام بچه ها
یه سوال؟
سگ شکاری وهمراهاش کی با جان اسنو متحد شدن برای رفتن اونور دیوار
سلام. بنظرم رهبر وایت واکر ها انسانی است که نیمه مرده است. من بنظرم میاد شاه دیوانه یعنی پدر دنریس باشه که الان رهبر وایت واکرها شده. هنوز توضیح دقیقی از اون شخص داده نشده. باید این موضوع توی فصل هشت مشخص بشه و الا خیلی مسخره بنظر میاد.
فصل 6 از بهترین فصل ها بود و آهنگ قسمت آخر فصل 6 با صحنه های داستان فوق العاده بود.
بهترین اپیزود هم بنظرم همون اپیزود بود که داستان را جذاب تر کرد.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی