دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

اخبار و دانلود سریال game of thrones

دانلود ، اخبار ، بازیگران ، عکس و همه چیز از سریال game of thrones

آخرین نظرات

لن باهوش ، پایه گذار خاندان لنیستر

سه شنبه, ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۳۳ ق.ظ

لن باهوش یک قهرمان افسانه ای از عصر قهرمانان است که خاندان لنیستر را پایه گذاری کرد .
لن یک آندال ماجراجو بود که از آنطرف دریای باریک به وستروس آمده بود.
لن به وسیله شاعران و نویسندگان بسیار مشهور است . در بعضی از داستان ها گفته شده که او یک فرزند نامشروع  است و در داستان های دیگر او به عنوان یکی از پسران گارث سبز دست معرفی می شود . تعداد پسران گارث به حدی زیاد بوده که هیچگاه نمی توانسته تشخیص دهد که کدام مرد پسر او است.
یک داستان معروف دیگر می گوید که او در حالی قلعه کسترلی راک را از کسترلی ها می گیرد که از هیچ چیز جز هوشش استفاده نمی کند . بنابر داستانی دیگر ، او از خورشید طلا می دزدد تا موهایش را درخشان و طلایی کند . افرادی هنوز اعتقاد دارند که قلعه توسط لن شبح زده شده است .
داستان ها در چگونگی تصاحب کسترلی راک تفاهم ندارند ، در بیشتر داستان های رایج ، لن یک راه مخفی به درون کسترلی راک پیدا می کند ، یک راه بسیار باریک که مجبور می شود برای عبور از آن به خودش کره بمالد . پس از این که وارد قلعه می شود تهدیدات خود را مانند یک شیطان در گوش کسترلی های خفته زمزمه می کند . از یک برادر طلا می دزدد و در صندوقچه برادر دیگر پنهان می کند .سپس تمامی صندلی های فرمانروایی کسترلی ها را از آن ها می گیرد و متقاعدشان میکند که صندلی هایشان شبح زده اند.
در داستانی دیگر ، او از طریق همان سوراخ کسترلی راک را با موش ها ، موش های صحرایی و دیگر پستانداران پر می کند تا کسترلی ها را از قلعه خودشان بیرون بکشد ، یا در یکی دیگر از داستان ها او به داخل قلعه می رود و با تمامی دوشیزه های قلعه می خوابد ، نه ماه بعد تمامی دوشیزه ها یک فرزند با موهای طلایی به دنیا می آورند و همگی قسم می خورند که هیچگاه با مردی نبوده اند.
کیمیاگر پِرِستان اعتقاد دارد که احتمالا او خدمتکاری در خدمت خاندان کسترلی بوده و با دختر یا دختران لرد کسترلی می خوابد و آن ها را باردار می کند ، پس از آن لرد را مجبور کرده تا دخترانش را به همسری خود درآورد.
چون این لرد هیچ فرزند پسری نداشته که قصرش پس از او به آن پسر برسد پس قلعه به دخترش می رسد .پس بعد از مرگ لرد قلعه به آن دختر و لن رسیده است.
به هرحال به هر نحوی پس از تصاحب قلعه توسط لن ، خاندان باشکوه و با افتخار کسترلی از تاریخ محو می شود و جای آن ها خاندانی بدون پیشینه به نام لنیستر می گیرد.
لن تا سن ٣١٢ سالگی زندگی کرد و پدر صدها دختر و پسر طلایی شد.
تمامی آن ها صورت زیبا ، سالم و موهایی به رنگ طلایی مانند خورشید داشتند. پس از چند نسل وارثان لن به حدی زیاد بودند که حتی کسترلی راک گنجایش تمام آن ها را نداشت . پس آن ها به زمین های اطراف رفتند و شهر لنیسپورت را تاسیس کردند.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی