دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

اخبار و دانلود سریال game of thrones

دانلود ، اخبار ، بازیگران ، عکس و همه چیز از سریال game of thrones

آخرین نظرات

شاهکاری دیگر از شبکه HBO

لو رفتن سه فیلمنامه سه قسمت از فصل هشتم سریال game of thrones

حاوی اسپویل شدید

در طول فصل هفتم بازی تاج و تخت هر روز یک چیز جدیدی در این سریال خراب می‌شد. قبل از اینکه حتی سریال به صفحه نمایش ها برسد بسیاری از هواداران تقریبا جزئیات همه بخش های داستان را میدانستن، در حالی که هیچکس نفهمید آیا این نشت در آن زمان واقعی است یا خیر و در آخر با پخش قسمت «اژدها و گرگ» مشخص شد که بله بسیاری از آن چیزی که قبل از شروع سریال منتشر شده بود واقعیت کامل بود.

هر چند در فصل هشتم شبکه HBO و عوامل بازی تاج و تخت با شعار امنیت و احتیاط پا به میدان گذاشتن و تا به اینجا چیزی در آن ابعاد از فصل هشتم نشت نکرده است. اما به تازگی یک نشت جدید به وقع پیوسته است که نشان از میدهد این فصل هم نمیتواند با آرامش به مقصد برسد، هر چند واقعی بودن این نشت قابل تایید نیست. اما حداقل ما را تا حدودی به فکر فرو خواهد برد و باعث میشود تا مدتی ما را به صحبت کردن وادار میکند. همچنین قبل از اینکه این متن را بخوانید باید به شما هشدار بدهم این بزرگترین اسپویلی است که میتوانید از فصل هشتم به آن برسید.

 این نشت تا حدودی قابل اعتماد است چرا که چیزی که در اینترنت منتشر شده است بیشتر از چند صحبت بین طرفداران است، بلکه ما شاهد چندین صفحه از فیلمنامه اصلی داستان هستیم که در یک وب سایت منتشر شده‌اند، قبلتر همین وب سایت بخشی از فیلمنامه فصل هفتم را در سال گذشته منتشر کرده بود. این فیلمنامه مربوط به قسمت های سه و پنج و شش هست، حال باید دید که آیا این فیلمنامه واقعیت دارد یا خیر در ادامه میتوانید این فیلمنامه را بخوانید :


❌حاوی اسپویل شدید :

🔥قسمت سوم فصل هشتم

* تیریون، آریا، سانسا، برین، پادریک و تازی همگی در یک واگن، به سمت کمپی میتازند که توسط وایتها مورد هجوم قرار گرفته است. تازی واگن را میراند. در انتهای این صفحه آنان توسط یک دوتراکی وایت محاصره می‌شوند. یا اینکه اول واگن نابود میشود. کاملا واضح نیست.

🔥 قسمت پنجم فصل هشتم ، صفحه 1 و 2

* جیمی و سرسی در حال مشاجره در تالار تخت هستند. کوه هم حضور دارد. سرسی خشمگین از تنها ماندنش در زمان نیاز و هجوم دشمن است. به نظر میرسد سرسی، جان اسنو را زندانی کرده است، و جیمی سعی دارد که او را متقاعد کند، جنگیدن با وایت واکرها مهمتر از جان و دنریس است.

* به نظر میاد که شهر توسط کسانی، شاید وایت واکرها محاصره شده است. برای توقف آنان سرسی بدون اندیشه درست پیش میرود. به درستی گفته نشده است، اما اینطور گفته شده که ترجیح میدهد شهر را با آتش وحشی منفجر کند و از بین ببرد، اما نگذارد که سقوط کند. جیمی هم از این مسئله ناراضی است.

*  در همین حال، برین و تازی در حال تاختن در خیابانهای شهر به سمت رد کیپ هستند. هرکجا هیاهو و مردمان از هم گسیخته دیده می‌شود.

🔥 قسمت ششم فصل هشتم

* گویا خطر وایت واکرها دفع شده است، و دنریس یا ملکه ای دیگر قدرت را به دست دارد. تیریون و بران در حومه ی شهر در حال حرکتند با صحبتهای بران که غرولند میکند حالا که جیمی خودش را به کشتن داده، هیچگاه به قلعه اش نمیرسد. تیریون قلعه ی دوقلوها را به او پیش کش میکند و میگوید که فکر نمیکنم که دیگر خاندان فری به آن نیازی داشته باشند. تیریون همچنین میگوید که در پنج قسمت پیش، بران به تنهایی از عهده ی گلدن کمپانی برآمده.

چه خوب، چه بد، چه درست و چه غلط برای فهمیدن همه اینها باید تا سال 2019 صبر بکنیم.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی