دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

اخبار و دانلود سریال game of thrones

دانلود ، اخبار ، بازیگران ، عکس و همه چیز از سریال game of thrones

آخرین نظرات

مرگ های زیبا (قتل پسر قصاب توسط سندور کلگین)

دوشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۳۱ ق.ظ

📺قسمت: فصل1،قسمت 2


قاتل: سندور کلگین،معروف به تازی و محافظ شخصی شاهزاده جافری


مقتول: پسر نوجوان یک قصاب به اسم میکه

📝علت و نحوه مرگ: همگی میدانیم که در توقف یک روزه کاروان سلطنتی که دست جدید و دخترانش را هم همراه داشت چشد. اینکه چطور شد که سانسا و جافری تا حدودی مست از شراب به کنار رودخانه میروند و میکه و آریا را در حال شمشیربازی با دوتکه چوب میبینند و زخمی که جافری به صورت میکه میزند و ضربه ای که پس از آن سرش از آریا دریافت میکند و حمله نایمریا به جافری و گاز گرفتن دست وی چون صاحبش را در خطر میبیند و باقی ماجرا هم که نیاز به تعریف ندارد.
وقتی جافری نزد ملکه سرسی میرود قضیه را طوری تعریف میکند که انگار قربانی این ماجرا بوده است و سرسی هم بلافاصله به سندور کلگین،تازی شاهزاده دستور میدهد که پسرک را پیدا کند که البته پس از اینکه سندور وی را یافت میکه پا به فرار گذاشت، ولی خب اسب کجا و آن پسرک تپل کجا؟ سندور چندین بار با اسب از روی بدنش رد میشود و سپس با اسب تا اردوگاه روی زمین میکشد به شکلی که پیکرش به موجودی دیگر شبیه شد تا انسان زیرا تمام استخوان هایش شکسته و جابه جا شده بودند و از گوشتش بیرون زده بودند.

🗺محل قتل: وستروس،اقلیم سرزمین های رودخانه،در نزدیکی رودخانه ترایدنت


👁‍🗨نکات و اشارات تصویر: سگ،هم نشان خاندان کلگین است که پرچمدار لنیسترها و خاندان سندور است و هم  لقب وی برای عوام و برای خود شاهزاده جافری نام اوست.البته شکل تصویر در اصل یک سگ نیست بلکه کلاهخود سندور کلگین است که به شکلی طراحی شده تا هم ترس را در دل دشمن فروکند و هم صورت سوخته ی وی که هنرمندی برادرش گرگور«ملقب به کوه» است را بپوشاند.این دود قرمز که از دهان کلاهخود خارج میشود میتواند اشاره ای باشد به در خون غلتیدن میکه و مرگ وحشتناکش و همچنین چوبی که در دست اوست اشاره به این است که تنها گناه او بازی کردن با آریا بوده و همین که به حالتی مضطرب به پشت سرش نگاه میکند هم متداعی لحظه ای است که تازی را دیده و در حال فرار از دست او بوده است و همین که در دهان کلاهخود قرار دارد هم باز به خودی خود قاتل را یادآوری میکند زیرا که این کلاهخود مانندی ندارد و فقط در سر سندور دیده میشود.


📜گوینده جمله: پس از اینکه جلسه قضاوت کوچکی توسط پادشاه رابرت برگزار شد با رسیدن سرسی به خواسته اش که فقط ضربه زدن به ادارد به هر نحوی به دلیل گرفتن جای جیمی برای مقام دستی بود، او توانست رابرت را راضی کند که لیدی«دایرولف سانسا» را بکشد و وقتی که به ایلین پین دستور این کار را داد ادارد گفت که خود اینکار را انجام میدهد تا گفته سرسی که پوست دایرولف را فرش اتاقش خواهد کرد میسر نشود و مخصوصا سپرد که گروهی لاشه حیوان را تا وینترفل برده و به خاک سپارند. ادارد ناراحت و گرفته برای کشتن حیوان وارد محوطه اردوگاه میشود که تازی به شکلی میتوان گفت با افتخار و راضی از خودش پدیدار میشود و جنازه ای را روی اسبش حمل میکند که یحتمل برای نشان دادن به سرسی است، ادارد با بهت و حیرت به او نگاهی میکند و میگوید:پسر قصاب! تو از روش رد شدی!
 و اینجاست که تازی جمله زین بخش مرگ این قسمت را میگوید: اون فرار کرد...نه چندان سریع.

منبع: کانال وینترفل

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی