دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

اخبار و دانلود سریال game of thrones

دانلود ، اخبار ، بازیگران ، عکس و همه چیز از سریال game of thrones

آخرین نظرات

معرفی برترین افراد خاندان والریون (آدام)

يكشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۰۵:۰۰ ب.ظ

   آدام ولاریون

اولین بار آدام با نام آدام هال شناخته شد.

ادام یک برادر به نام ″الین ولاریون″دارد ، در طول جنگ داخلی خاندان تارگرین که ″رقص اژدهایان″ نام داشت او یک شوالیه بود که در کنار حزب سیاه می جنگید .

🔸شخصیت

آدام در رقص اژدهایان  15 سال سن داشت  ، فردی بی رحم و سست زبان بود .

🔹تاریخ

راجب پدر آدام گمانه زنی هایی می شود ، مادرش ماریلدا ادعا می کند‌که آدام و الین فرزندان لنور ولاریون هستند ، با این حال احتمال اینکه فرزندان کورلیس ولاریون یعنی پدربزرگشان باشند نیز وجود دارد.

🔸رقص اژدهایان

در آغاز جنگ جاکریس ولاریون اعلام می کند که تعداد اژدهایان بیشتر از اژدهاسواران هست و به اژدها سوار نیاز دارد .
 ابتدا لنور ولاریون سوار بر سی اسموک می شد ، اما بعد ها سر آدام توانست سی اسموک را کنترل کند و کورلیس از رینیرا می خواهد که با او لقبی دهد که به معنی یک رگ اژدها هست(بذر اژدها).

در زمان ورود رینیرا به پایتخت اژدها سواران یکی پس از دیگری در سر تا سر وستروس فرود آمدند آما آدام به دلیل آتش سوزی نتوانست فرود بیاید و همینطور در اطراف دیوار های پایتخت پرواز کرد و‌همین موجب زخم هایی در بال سی اسموک شد.
در حالی که همه برای جنگ‌می رفتند سه اژدهای سی اسموک‌ و تیراکسس و سیراکس در شهر باقی ماندند به همین دلیل دیگر سواران اژدها نیز به جنگ رفتند .
به جز سیراکس دو اژدهای دیگر در چاله اژدها بودند .

چندین عضو اژ شورای سیاه ها وفاداری  آدام را زیر سوال می برند و فقط لرد کورلیس در دفاع از بذر اژدها و بردارش حرف میزند و اظهار می دارد که آدام و الین وارث های مشروع و ارزشمند خاندان ولاریون هستند. با این حال تظاهرات مخرب فرمانده اول جنگ باعث می شود که ملکه رینیرا متقاعد شود که دستور دستگیری آدام را بدهند ، آدام متوجه موضوع می شود و سریع سوار بر سی اسموک پایتخت را ترک‌می کند ،
پرنسس رینیرا با این کار نه تنها یک اژدها بلکه اژدها سوار ماهری را نیز از دست می دهد ، رینیرا متوجه می شود که سر کورلیس ادام را فراری داده پس او را زندانی می کند.
سر آدام تلاش می کرد وفاداریش به ملکه را ثابت کند ، در تامبلتون دوم گفته می شود آدام به جزیره چشم خدایان رفت و با اعضایی از شورای سبز ها مذاکره کرد و‌آنجا را ترک‌کرد .
به قلعه های کوچکی رفت که هنوز به ملکه وفادار بودند و آن ها را برای جنگ‌آماده کرد ، آدام حدود چهار هزار مرد داشت تا به تامبلتون برود . در پشت اژدها آدام اواسط شب یک‌حمله را راه اندازی میکند  به دیلیل هرج‌مرج‌در سپاه سبز ها آدام آتش اژدها را بر سر سرباز ها ریخت در این بین دو شوالیه سبز ها (هیو‌مارتل و دیرون بلود ) کشته می شوند ، آدام ورمیثور و‌تساریون را می بند که در حال پرواز هستند.
تساریون و سی اسموک‌درگیر می شوند ، هر دو‌اژدها سریع و‌جوان هستند، ناگهان ورمیثور عصبانی می شود و‌ به هر حیوان یا انسانی که روی زمین بود حمله می کند ، آدام تلاش می‌کند که ورمیثور را متوقف کند با اینکه می داند ورمیثور قوی‌ تر از سی اسموک‌است، هر سه اژدها درگیر می شوند و تساریون بیشترین زخم را بر می دارد و پس از چند لحظه ورمیثور به دلیل زخمی شدن بالش به زمین می افتد ( تساریون دیگر‌دیده نشد) ، سر انجا آدام در جنگ پیروز شد .
در سال 138 پس از ورود اگان استخوان های ادام از Raventree Hall به Driftmarl آورده شد ، لرد الین بر روی مقبره او‌تنها یک کلمه نوشت که آن کلمه LEALE به معنای وفادار بود.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی