دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

اخبار و دانلود سریال game of thrones

دانلود ، اخبار ، بازیگران ، عکس و همه چیز از سریال game of thrones

آخرین نظرات

نکات و سوال هایی درباره اپیزود the wolf and the dragon

جمعه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۵:۳۵ ب.ظ

نکات جالب و سوالاتی که طرفداران سریال game of thrones درباره اپیزود هفتم فصل 7 با عنوان the wolf and the dragon دارند را میتوانید در ادامه مطالعه بفرمایید📑تعدادی از سوال ها و جوابهای متداول کاربران در سطح جهان در مورد قسمت 7 فصل 7 سریال #game_of_thrones :

📌 دلیل عنوان اپیزود گرگ و اژدها چیست؟
✅ دنریس نماد اژدها میباشد و جان اسنو نیز نماد گرگ، اما عنوان این قسمت اشاره به زوج دیگری هم دارد، با استفاده از قدرت برن دیدیم که ریگار تارگرین(اژدها) و لیانا استارک(گرگ) یا همان والدین جان اسنو نیز اشاره به عنوان این قسمت دارند. همچنین دیالوگ بین جان و تیون در مورد اینکه تیون بین گریجوی و استارک بودن نباید یکی را انتخاب کند نیز اشاراتی به این عنوان دارد زیرا که جان نیز یک تارگرین و یک استارک است (اژدها و گرگ).

📌 داستان بران چیست؟
✅ بران یک شمشیرزن مزدور میباشد که زندگی سختی داشته. بینی او در 5 سالگی توسط مادرش با یک سیخ آهنی شکسته شده. او تیریون را زمانی دید که در فصل یک تیریون وارد مسافرخانه ای شد و دنبال یک اتاق میگشت بران اتاقش را به تیریون فروخت و این سر آغاز آشنایی آنها بود. در همان مسافرخانه کتلین استارک پرچمداران پدرش را فراخواند تا تیریون را (که فکر میکرد قاتلی برای کشتن پسرش استخدام کرده) دستگیر کند، بعد از دستگیری تیریون در راه سفرشان به ایری در بین راه به آنها حمله شد که بران تیریون را دید که برای اولین بار یک مرد را با سپرش کشت. در ایری زمانی که تیریون محاکمه با نبرد را انتخاب کرده بود بران به عنوان قهرمان تیریون به شمشیرزنی پرداخت و در آن پیروز شد که پس از آن با تیریون همراه شد و تیریون به او گفته بود "یادت باشه اگر قرار بود به من خیانت کنی بدون که هرچقدر بهت پیشنهاد دادن من دوبرابرش رو میدم". در فصل دوم بران به عنوان فرمانده گارد سلطنتی انتخاب شد زمانی که تیریون به عنوان دست پادشاه انتخاب شده بود. بران در جنگ بلک واتر برای لنیستر ها جنگید و سپس توسط شاه جافری به مقام شوالیه رسید. در فصل 4 زمانی که تیریون به جرم قتل شاه جافری محاکمه میشد سرسی به بران رشوه داد تا بران برای دفاع از تیریون صحبت نکند که بران به تیریون گفت"من از تو خوشم میاد فقط من از خودم بیشتر خوشم میاد" که باعث شد تیریون دلیل اینکارش را متوجه شود. همچنین تیریون بران را پیشنهاد داد تا به برادرش جیمی آموزش دهد با دست چپش بجنگد که کم کم زمینه دوستی میان بران و جیمی فراهم شد. به پیشنهاد جیمی در عوض ازدواج کردن با نامزدش تصمیم گرفتند به دورن بروند جایی که نزدیک بود در زندان کشته شود اما نجات پیدا کرد و اکنون به عنوان دست راست جیمی فعالیت میکند.

📌 به من یاد آوری کنید که آنسالید ها چه کسانی هستند؟
✅ درصد قابل توجهی از کاراکتر های عجیب در بازی تاج و تخت وجود دارند، همانطور که بران گفت "مردان خواجه" مانند واریس، تیون گریجوی و هزاران آنسالید. جنگجوهای آنسالید در کودکی از خانواده هایشان گرفته شدند که نام های جدیدی بر رویشان گذاشته شده خواجه شده اند و یاد گرفته اند که بجنگند و هیچ دردی را حس نکنند. دنریس یک معامله را در فصل 3 برای تعویض یکی از اژدهایانش با 8000 آنسالید کرد اما بجای این تعویض آنها را از دست اربابانشان رها کرد، به آنها انتخابی داد که به او به عنوان یک مرد آزاد خدمت کنند که همگی آن انتخاب را برگزیدند، گری ورم (کرم خاکستری) فرمانده آنها میباشد.

📌 آخرین دیدار پادریک و تیریون چه زمانی بود؟
✅ تایوین لنیستر به عنوان یک مجازات زودگذر پادریک پین را به عنوان پیشخدمت تیریون انخاب کرد اما میان پادریک و تیریون نوعی دوستی شکل گرفت مخصوصا پس از اینکه پادریک توانست تیریون را از کشته شدن توسط سر مندون مور در جنگ بلک واتر نجات دهد. زمانی که تیریون منتظر محاکمه بود پادریک به سلول تیریون آمده و غذا برایش آورد و گفت که به او پیشنهاد شوالیه شدن را داده اند در عوض اینکه پادریک شهادت دهد تیریون را زمان خرید زهر برای مسموم کردن جافری دیده است که پادریک این پیشنهاد را رد کرد و خطر زیادی را برای خود به وجود آورد پس تیریون به او دستور داد از کینگز لندینگ خارج شود ، تیریون به پادریک گفت "تا به حال هیچ خدمتکاری به وفاداری او ندیده است. جیمی برنامه ریزی کرد که پادریک به خدمتگذاری برین در بیاید و سپس تبر تیریون را که در جنگ بلک واتر با آن جنگیده بود را به عنوان هدیه دریافت کرد.

📌 آیا این اولین دیدار جان از کینگز لندینگ میباشد؟
✅ بله، در فصل اول زمانی که ند استارک و دخترانش به جنوب سفر کردند تا به عنوان دست پادشاه خدمت کند راب در وینترفل به عنوان لرد وینترفل باقی ماند و جان نیز به شمال سفر کرد تا به عضویت نگهبانان شب در بیاید. جان تا به حال هرگز اینقدر به جنوب سفر نکرده است.

📌 به من یاد آوری کنید که چه اتفاقاتی میان سگ شکاری و آریا افتاده است؟
✅ او آریا را از انجمن برادران بدون پرچم دزدید و برنامه داشت که آریا را نزد برادرش راب ببرد تا بتواند پاداشی بگیرد اما قبل از اینکه شانس اینکار را داشته باشد برادرش در عروسی قرمز کشته شد. آنها برای ماه ها باهم سفر کردند. از آنجایی که سگ شکاری در لیست آریا بود آنها حالتی از اتحاد همراه با دشمنی را داشتند زمانی که برین و سگ شکاری باهم جنگیدند و سگ شکاری زخمی شده بود آریا از اینکه او را بکشد سر باز زد و او را بحال خود گذاشت تا بمیرد و بدین ترتیب اسمش را نیز از لیستش خط زد. بنظر میرسد سگ شکاری بسیار علاقمند به دیدار با آریا است.

📌 جمله دنریس که گفت "اژدها  برده نیست!" را قبلا کجا شنیده بودیم؟
✅ این را دنریس در فصل سوم به کرازنیس مو ناکلوز گفت، بردا داری که دنریس قصد داشت در عوض معامله یک اژدها با او میساندی و آنسالید ها را بخرد. قبل از اینکه از اژدهایش برای آتش زدن کرازنیس استفاده کند به زبان والریایی سلطنتی به او یاد آوری کرد که اژدها برده نیست و سپس او را آتش زد.

📌 چرا همه اینقدر از نام تایوین لنیستر میترسند؟
✅ او بیرحم، با قلبی سرد و پولدارترین شخص در هفت پادشاهی بود. او در طی زندگی اش به عنوان دست سه پادشاه مختلف انتخاب شد و بسیار قدرتمند بود. بعد از اینکه پدر دوست داشتنی اما ضعیفش لنیستر ها را بسیار ضعیف کرده بود او تصمیم گرفت معنای ترس از لنیسترها را یکبار دیگر یاد آوری کند پس تصمیم گرفت خاندان رین که به واسطه پولدار بودنشان قصد قیام را داشتند مجازات کند در این راه خاندان رین را به فجیعترین شکل ممکن بطور کامل از بین برد که همین سرآغاز شکل گیری ترانه "باران کستمیر" شد.

📌 آیا لیتل فینگر(پیتر بیلیش) دستور قتل برن در فصل اول را داده بود؟
✅ اینطور بنظر میرسد، آریا میگوید که خنجر دراگون بون که برای قتل برن استفاده شده بود متعلق به لیتل فینگر است. او اینکار را کرد که باعث خصومت بیشتر میان استارک ها و لنیستر ها شود که در اینکارش نیز بسیار موفق بود.

📌 چرا شمال از تارگرین ها متنفر است؟
✅ لرد های شمالی بعد از کشته شدن پدر و برادر ند استارک در شورش علیه شاه دیوانه از رابرت باراثیون حمایت کردند. اکنون نکته ای که سر جوراه میگوید که برای امنیت بیشتر دنریس بهتر است که او سوار بر اژدهایش و جدا از جان اسنو به شمال بیاید بنظر میرسد به دلیل قصدش برای جدا کردن آن دو از یکدیگر میباشد. اکنون جان اسنو نه تنها شمشیر خانوادگی سر جوراه را در اختیار دارد بلکه زنی را نیز که او دوست داشته بدست آورده است.

📌 چرا واریس در این هفته هیچ دیالوگی نداشت؟
✅ سوال بسیار خوبی بود، به وضوح بنظر میرسد قضیه دیالوگ نداشتن واریس خیلی عمیقتر از اینکه او صرفا حرفی برای گفتن نداشت باشد. واضح است که قضیه چیز دیگریست...

📌 پس سم بالاخره به نکته ای که گیلی در زمان خواندن خاطرات یکی از استادها گفته بود توجه کرده؟
✅ بله اینطور است.

📌 آیا دنریس و جان میتوانند باهم بچه دار شوند؟
✅ تارگرین ها سابقه طولانی در داشتن رابطه های ناسالم و ازدواج با محارمشان داشته اند. به عنوان مسال اگان فاتح با هردو خواهرش ازدواج کرد. بنظر میرسد جان اسنو برای داشتن بچه با دنریس که عمه اش میشود خود را متقاعد خواهد کرد.

📌 اگان تارگرین(اگان فاتح) که نام واقعی جان اسنو را مادرش از او برداشته است کیست؟
✅ لرد دراگون استون و بنیانگذار سلسله تارگرین ها که توانست با سه اژدهایش هفت پادشاهی را فتح کند. سیصد سال پیش او توانست هفت پادشاهی را باهم متحد کرده و تخت آهنین را بسازد.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی