دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

اخبار و دانلود سریال game of thrones

دانلود ، اخبار ، بازیگران ، عکس و همه چیز از سریال game of thrones

آخرین نظرات

پاسخ به سوالات و نکات اپیزود eastwatch

چهارشنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۵:۵۸ ب.ظ

در این پست قصد داریم به سوالات کاربران در سراسر دنیا و نکات مهم اپیزود eastwatch  سریال game of thrones بپردازیم

📌 قسمت جدیدی که در تیتراژ نخستین سریال مشاهده کردیم کجاست؟
✅ این نگهبانی شرقی نزدیک به دریا میباشد که شرقی ترین قلعه دیوار میباشد، در حال حاظر توسط تورموند و وحشی های شمالی نگهبانی میشود. بطور کلی 19 قلعه از دیوار محافظت میکنند که در حال حاظر تنها در 3 قلعه نگهبانان مشغول فعالیت هستند. قلعه سیاه، برج سایه و نگهبانی شرقی نزدیک به دریا.

📌 آیا دیکون تارلی تنها وارث خاندانش بود؟
✅ خیر، از نظر فنی دیکون بردار کوچکتر سمول تارلی میباشد با این حال از آنجایی که سم به نگهبانان شب پیوسته مطابق با قسمی که خورده تمامی ادعاهایش بر هورن هیل را از دست داده. در حال حاظر اگر یک پادشاه سمول تارلی را از قسمش رها نکند خواهرش تالا تارلی وارث هورن هیل خواهد شد. حال باید دید که دنریس از کشتن برادر کوچکتر سمول تارلی پشیمان خواهد شد؟

📌 قبلا کجا صحبت های دنریس در مورد چرخ حکومت را شنیده بودیم؟
✅ دنریس به سربازان نجات یافته لنیستر گفت:"من برای قتل عام به اینجا نیامده ام! تمام چیزی که من میخواهم نابود کردن چرخیست که حد میان فقیر و غنی را تعیین کرده است". در فصل پنجم و اپیزود هارد هوم دنریس جمله ای مشابه را به تیریون گفت،"لنیستر،باراثیون،استارک،تایرل. اونها همگی به مانند پره های یک چرخ هستند. الان یکی از آنها بالاست و زمانی دیگر یکی دیگر به بالا خواهد آمد و همینطور یکی پس از دیگری، آنهایی که روی زمین هستند را له میکنند. ما نمیخواهیم این چرخ را متوقف کنیم. من میخواهم آن چرخ را خرد کنم.

📌 چرا اژدها به جان اسنو اجازه میدهد که رویش دست بکشد؟
✅ او حتما جان را به عنوان یک تارگرین شناخته است، اینطور فکر نمیکنید؟ اژدهاها و تارگرین ها سابقه ای بسیار طولانی باهم دارند و یک اژدها میتواند خون و گوشت تارگرین ها را تشخیص دهد.

📌 دنریس و سر جوراه مورمونت تا حالا چند بار باهم خداحافظی کرده اند؟
✅ این سومین بار است، اولین بار در فصل 4 زمانی بود که دنریس متوجه شد که جوراه مورمونت زمانی جاسوسی اش را میکرده پس به عنوان خائن او را از شهر اخراج کرد.
دومین بار در فصل پنجم بود که بعد از اینکه در چاله های مبارزه میرین جوراه دنریس را نجات داد و بعد از ناپدید شدن دنریس جوراه و داریو ناهاریس به وائس دوتراک رفتند تا دنریس را نجات دهند پس از نجاتش دنریس به جوراه گفت که به دنبال درمانی برای بیماری اش برود و بعد از اینکه خود را درمان کرد نزد او بازگردد.
و الان در این قسمت که جوراه که به تازگی از بیماری اش درمان شده اینبار به دنبال کارهای پدرش رفته و همراه با جان و گروهش به شمال دیوار رفتند.

📌 جان کدام شمشیر را حمل میکند؟
✅ لانگ کلاو، شمشیر والریایی خاندان مورمونت. جیور مورمونت زمانی که فرمانده نگهبانان شب بود پس از اینکه جان اسنو جانش را نجات داد این شمشیر را به جان اسنو داد. سر شمشیرش را نیز که قبلا یک خرس بود به گرگ تغییر داد تا تبدیل به نشان خاندان جان شود. او به جان گفت که قرار بوده این شمشیر به پسرش برسد اما پسرش خاندانشان را بی آبرو کرده اما به دلیل شرافتی که هنوز داشته شمشیر را همراه با خودش نبرده است.
اکنون که جان اسنو و جوراه مورمونت یکدیگر را ملاقات کردند باید دید آیا سر جوراه میخواهد که شمشیر خانوادگی اش به او بازگردد؟

📌 در فصل 3 زمانی که سم و برن یکدیگر را دیدند چه اتفاقاتی افتاد؟
✅ در فصل 3 زمانی که سم همراه با گیلی و پسرش در راه بازگشت از شمال دیوار بودند در جنوب دیوار با برن،هودور،میرا،جوجن و سامر برخورد کردند. برن قصد داشت که به آنطرف دیوار برود و سم نیز از اینکار سرباز زد اما به برن چندین سلاح ساخته شده از دراگون گلس داد و همچنین راه را برای اینکه برن و همراهانش بتوانند به راحتی از دیوار عبور کنند به آنها نشان داد.

📌 دلیل اینکه چشمان برن دوباره کاملا سفید شده بود چیست؟
✅ این به معنی وارگینگ میباشد که بدین شکل میتواند به ذهن یک موجود زنده دیگر نفوذ کند. او قبلا اینکار را با دایرولفش با هودور و اکنون با کلاغ ها کرده است. با وارگینگ کلاغ ها قصد داشت که حرکات شاه شب را جاسوسی کند اما شاه شب میتواند متوجه حضور برن در اطرافش شود که به محض متوجه شدن این قضیه وارگینگ برن با کلاغ ها را از بین برد.

📌 اهمیت سوال گیلی که در مورد معنی "لغو" پرسید چیست؟
✅ سم از اتفاقاتی که پیشتر گذرانده بود عصبانی بود و به صحبت های گیلی توجهی نمیکرد اما گیلی مدارک بسیار مهمی را کشف کرد که ثابت میکند جان اسنو پسر حرامزاده ریگار نیست بلکه او پسر قانونی و واقعی ریگار تارگرین و لیانا استارک میباشد که بدین ترتیب جان اسنو وارث قانونی و برحق تاج و تخت میباشد.

📌 معنی چکش جنگی گندری چیست و چرا آن را انتخاب کرده؟
✅ تزئین شده با گوزن، این شبیه به چکشی است که پدرش رابرت باراثیون در جنگ هایش استفاده میکرده. در جنگ ترایدنت رابرت از چنین چکشی برای کشتن ریگار تارگرین(پدر جان اسنو) استفاده کرده. زمانی که گندری در دراگون استون با جان ملاقات میکند میگوید که تنها این را میداند که قبلا پدرهایشان باهم جنگیده اند، با اینکه منظورش این است پدرش همراه با ند استارک جنگیده اما نمیداند که در اصل پدر هایشان(رابرت باراثیون و ریگار تارگرین) در مقابل یکدیگر جنگیده اند.

📌 سرسی دوباره حامله است. پیشگویی ها در مورد بچه او چه میگویند؟
✅ در زمان نوجوانی یک جادوگر پیشگویی برای سرسی کرد، جادوگر به سرسی گفت" شاه 20 تا بچه خواهد داشت اما تو تنها سه تا، آنها تاج هایشان طلایی خواهد بود و همچنین کفن هایشان." آنجا هیچ اشاره ای به بچه چهارم نشد.

📌 کایبورن چه چیزی را به سرسی پیشنهاد میداد؟
✅ کایبورن گفت:"میتوانم چیزی به شما بدهم"، سرسی نیز در جواب گفت:"نیازی نیست!". کایبورن ممکن است به او پیشنهاد دارویی برای نا خوش احوالی صبح گاهی سرسی بدهد اما بیشتر محتمل است که او قصد داشته "مون تی-چای ماه" را به سرسی بدهد، دارویی که زنان هفت اقلیم برای سقط جنین آن را میخورند.
اولین بچه سرسی از رابرت بوده که مو هایی مشکی داشته و در زمان زایمان زنده نمانده است. بعد از آن سرسی توانسته به طریقی مدیریت کند که تنها 3 بچه جیمی را به دنیا بیاورد.

📌 اگر رابرت باراثیون 20 بچه داشته چرا فقط گندری باقی مانده است؟
✅ شاه جافری با شنیدن شایعات در مورد فرزندان نامشروع رابرت دستور داد سر جانوس اسلینت و نگهبانان شهر تمامی حرامزادگان شاه رابرت حتی نوزادان را به قتل برسانند تا از ادعایش بر تاج و تخت محافظت کند. جانوس اسلینت به دنبال گندری نیز رفت اما به اشتباه آنها فکر کردند لومی گرین هندز گندری میباشد که از قبل نیز کشته شده بود. بعدها جانوس به عنوان مجازات توسط تیریون به دیوار فرستاده شد که در آخر نیز توسط جان اسنو سرش قطع شد.
(از نظر فنی تنها ما 4 تا از فرزندان رابرت را در تلویزیون دیدیم که کشته شدند پس هنوز ممکن است 15 وارث تخت آهنین دیگر وجود داشته باشند که به هر طریقی کشته نشده اند و هنوز زنده هستند)

📌 تا کنون مدرکی از وجود وایت واکر ها به کینگز لندینگ فرستاده نشده؟
✅ در فصل 2 این اتفاق افتاده و فرمانده جیور مورمونت آلیسر ترون را به کینگز لندینگ فرستاد تا دست یک وایت واکر را برای هشدار دادن به تخت آهنین در مورد اتفاقاتی که در دیوار می افتد به آنجا ببرد. در تلویزیون ما هرگز ندیدیم که چه اتفاقی افتاد اما در کتاب ها تورن منتظر ماند تا دست پوسیده شده و از بین برود سپس با خنده کینگز لندینگ را ترک کرد بدون اینکه به کسی در مورد این قضیه چیزی بگوید.

📌 نامه ای که سانسا برای برادرش راب نوشته بود و لیتل فینگر نقشه کشیده بود که آریا پیدا کند چه بود؟
✅ این نامه به دستور سرسی در فصل اول قسمت هشتم گیم آف ترونز از طرف سانسا برای راب نوشته شد که در آن به ند عنوان خیانتکار داده شده بود و سانسا به راب گفته بود  که در مقابل شاه جافری زانو بزند و برای بخشش التماس کند. پیتر بیلیش از این قضیه مطلع بود زیرا که در زمان نوشتن آن نامه پشت سر سرسی ایستاده بود و خود به سرسی پیشنهاد اینکار را داده بود تا به سانسا شانسی داده شود تا با نوشتن این نامه وفاداری اش را به لنیستر ها ثابت کند.
چرا لیتل فینگر میخواست که آریا آن نامه را پیدا کند؟ برای ایجاد اختلاف میان خواهران استارک و تضعیف وحدتی که میان آنها شکل گرفته است. او مبارزه آریا را دیده و میداند که او چقدر خطرناک است همچنین میداند که برن به عنوان کلاغ سه چشم از تمامی راز هایش مطلع است پس تصمیم گرفته که میان استارک ها تفرقه بیندازد و آنها را تضعیف کند.

نظرات  (۱)

بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
سلام.قسمت جدید لو رفته.. بذارش توسایتت 
********************
پاسخ:
همون لحظات اول توی سایت قرار داده بودیم

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی