دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

اخبار و دانلود سریال game of thrones

دانلود ، اخبار ، بازیگران ، عکس و همه چیز از سریال game of thrones

آخرین نظرات

در این مقاله بخشی دیگر از تاریخ وستروس را ورق خواهیم زد

پرنده های سیاه
سه پرنده ی سیاه اصطلاحی است که برای سه همسر پادشاه میگور تارگرین بکار برده میشود،کسی که در سال 47 پس از فتح در مراسماتی جداگانه با آنها ازدواج کرد. او آنها را انتخاب کرد چون بارور بودنشان اثبات شده بود. تمام آنها بیوه مردانی بودند که در جنگ های میگور یا بدستور او کشته شده بودند.

سه پرنده سیاه
🍸بانو الینور کاستین«Lady Elinor Costayne» جوانترین پرنده سیاه بود.همسر او سِر تئو بولینگ بود و برایش سه بچه بدنیا آورده بود.سِر تئو توسط گارد پادشاهی دستگیر شد و متهم به توطئه چینی با ملکه وارثه،آلیسا ولاریون شده و اعدام شد و همه اینها در یک روز اتفاق افتاد.
النیور جوان که نوزده سال داشت،دو هفته پس از اعدام شوهرش برای ازدواج با میگور احضار شد.النیور از میگور باردار شد و بچه ای مرده بدنیا آورد،بدون چشم و با بالهایی کوچک.او تنها همسر میگور بود که توانست زنده بماند.

🏴بانو جین وسترلینگ«Lady Jeyne Westerling» بیوه  لرد آلیان تاربک بود که فرزند اوراکه پسر بود پس از مرگ وی بدنیا آمد. او در سال 47 پس از فتح با میگور ازدواج کرد و در همان سال باردار شد و بچه ای بدینا آورد،سه ماه زودتر از موعد.نوزاد مرده دیگری از رحم همسر میگور خارج شد و جین هم پس از مدت کوتاهی به فرزند و شوهرش اولش پیوست.

🐉شاهدخت رینا تارگرین«Princess Rhaena Targaryen»دختر اینیس یکم و خواهر و همسر شاهزاده اگان تارگرین،کسی که بر علیه عمویش میگور و برای رسیدن به تاج و تخت شورشی به راه انداخت که در نبرد"زیر چشم خدایان" همان شورش؛ خودش و اژدهایش توسط میگور و بالریون کشته شدند.
وقتی که تاینا تاور«ملکه سوم»دو دختر رینا از اگان یعنی ایریا و ریلا را  که مخفی شده بودندرا پیدا کرد مصادف بود با زمانی که رینا مجبور به ازدواج با میگور شده بود.
میگور ایریا که بزرگتر بود را فرزند و وارث خود خواند و به عبارتی دیگر شاهزاده جیهریس«فرزند دیگر پادشاه رینیس یکم و برادر رینا و اگان» را از ارث محروم کرد.البته رینا شروع به آموزش جیهریس کرد و به  وی در مورد پادشاهی و ادعای  برحقش بر تاج و تخت گفت و سرانجام به همراهش سوار بر پشت دریم فایر«یک اژدهای مونث متعلق به رینا/Dreamfyre» از بارانداز پادشاه فرار کرد و در حین این فرار شمشیر بلکفایر را نیز به سرقت برد.او دومین همسر میگور بود که توانست زنده بماند.

پ.ن مترجم : میگور تارگرین معروف به میگور ظالم در طول زندگیش با زنان بسیار همبستر شد که البته فقط با 6 تای آنان ازدواج کرد،این 6 نفر به ترتیب عبارتند از:کریس هایتاور-آلیس هاروی-تینا تاور پنتوسی-النیور کاستین-جین وسترلینگ و در نهایت برادر زاده و بیوه ی برادر زاده دیگرش یعنی رینا تارگرین که 3 همسر اخر به خاطر اینکه با ظلم و غم بدبختی که میگور برایشان بوجود آورد و زندگیشان تباه شد به سه پرنده سیاه معروف شدند.البته بزودی قسمت دوم این مقاله در خصوص 3 همسر اول در کانال قرار خواهد گرفت و به راستی میگور لقب ظالم را به حق بدست آورده و لایق ترین شخص برای آن است.

منبع: کانال وینترفل

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی