دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

دانلود سریال game of thrones

دانلود و اخبار سریال game of thrones

اخبار و دانلود سریال game of thrones

دانلود ، اخبار ، بازیگران ، عکس و همه چیز از سریال game of thrones

آخرین نظرات

چرا ند استارک حقیقت را به کتلین نگفت؟

چهارشنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۵:۰۲ ب.ظ

چرا ند به خانواده اش دروغ گفت؟؟

چرا ند به کتلین درباره ی پدر و مادر جان حقیقت را نگفت ؟ صادقانه، توجه به رفتار کتلین نسبت به جان و بعد ها با لنیسرها،کتلین تالی فقد...باهوش ترین و قابل اعتماد ترین زن موجود نیست،به عقیده ی من.

همانقدر که بامنزلت است،تحریک پذیر و تحت امر احساساتش عمل میکند وقتی که لازم باشد در لحظه بهترین تصمیم را بگیرد.(ربودن تیریون لنیستر و آزاد کردن جیمی لنیستر.) من متوجه میشوم که چرا یک عشق احتمالی بین او و برندون استارک میتوانست باشد، خلق و خوی آن ها میتوانست یکی باشد.
تمام فرزندان تالی بنظر میرسد کمی بی عقل باشند،بیاید صادق باشیم و یک نگاه به اتفاقات اطراف بیندازیم، چون کتلین،لایسا  و ادمور...
در همچین خانواده ای  کاملا قابل پیش بینی است  که بریندون  بلک فیش تالی بهترین عملکردش این باشد که از  ازدواج با بتانی ردواین که برادر بزرگترش هاستر تالی درخواست کرده بود سرباز زند.
بازماندگان بردارشان را تا زمان مرگ هاستر تنها میگذارند اما باز هم بریندون تالی کله شقی را انتخاب میکند و به خواهرزاده اش سانسا برای باز گرفتن شمال کمک نمیکند و نابهنگام میمرد.
🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰
به یاد بیاورید که شعار خاندان تالی این است
خانواده وظیفه افتخار
اما به نظر میرسد آن شعار زمانی اهمیت دارد که تالی ها حس کنند به نظر نمیرسد که عشق و احساسات خواسته های درستی باشند که احتمالا مساله مهم خانوادگی تالی ها این است آنها کارهایی را به عنوان وظیفه انجام میدهند اما آن وظایف به تلخی از روی غیظ و کینه جویانه انجام میشود.
در خاندان تالی ها حسادت و غرض ورزی روابط بین کتلین و لایسا وحشیانه میکند که یک غیظ بی نظیر بین خواهرها اجازه داد ک پتایر بیلیش با کمک لایسا جان ارین را بکشد و خاندان استارک را به نزاع بیندازد با ظاهر کردن احساس وظیفه به خواهری که کتلین یک سال با او سخن نگفته بود.
🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰
کتلین حتی از این قضیه آگاه نبود که خواهرش به طور توهمی بابت سقط هایش و مرده زایی هایش خشم زیادی نسبت به او داشت ک مجبورش کرده بود ب دلیل مسائل سیاسی و اتحاد برای شورش رابرت با جان ارین ازدواج کند(به جای ازدواج با بیلیش)
ما این را زمانی میبینیم که کتلین از لایسا درخواست میکند تابرای دفاع از شمال در مقابل لنیستر ها به او کمک کند و لایسا قبول نمیکند او فکرمیکند که حالا رابین خانواده اش است،کتلین،شوهرش و فرزندانش میتوانند بپوسن.
لایسا همچنین خواهرش را با گفتن موضوع همدست شدن با بیلیش در قتل جان ارین و پس از آن نوشتن نامه ی دروغین به کتلین و ایجاد انگیزه برای شروع جنگ ۵پادشاه  او را تحقیر میکند.

خانواده، وظیفه،  افتخار

حقیقت لعنتی!!!!!

برگردیم به این موضوع که ند حقیقت را درباره ی جان به کتلین نگفت

منبع: کانال گات لایف

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی